Jump to content

Animenin yaşı yoktur Yaş 20

Kyoto

Önerilen İletiler

Merhaba büyüklerim yaşıtlarım yada küçüklerim (: sizde benim gibi eminim ki animenin yaşı yoktur diyenlerdensiniz (: Arkadaş çevremde bazen konusu açılınca dalga konusu olsam da sakallarım boynuma kadar geliyorda olsaydı :D Anime izlerdm vede hep izlicem aranıza ankaradan katılıyorum (: Yaşımı konu baslığında belirttim Şimdiden herkese iyi forumlar iyi Eğlenceler :* 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 saat önce, Kyoto yazdı:

Merhaba büyüklerim yaşıtlarım yada küçüklerim (: sizde benim gibi eminim ki animenin yaşı yoktur diyenlerdensiniz (: Arkadaş çevremde bazen konusu açılınca dalga konusu olsam da sakallarım boynuma kadar geliyorda olsaydı :D Anime izlerdm vede hep izlicem aranıza ankaradan katılıyorum (: Yaşımı konu baslığında belirttim Şimdiden herkese iyi forumlar iyi Eğlenceler :* 

Vay angaralı gardaşım :D Şakası bir yana, bende de hacı boy sakal var, yani bildiğin yaşlı emicemden daha uzun. Telefon ekranında anime tarzında bir kız, müzik animelerden. PC masaüstünden anahtarlığa kadar anime. Yaş 21. İkizim her gördüğünde japoncayı katlederek saçmalasada, evdekiler aman o ne be desede bir şey değişmeyecek. Çünkü onların izlediği saçma salak, her saniyesi bir hatayla dolu türkiş - hintli dizilerden daha iyiler. Herr açıdan hemde. Yahu bize dostluğu, birbirini korumayı öğrettiler en kötü. Dizide ne var peki? Nasıl öpüşülür ve adına ormantizim denir?. Aman, kalsın :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende aranıza yeni katıldım. 28 yaşındayım. İlk Star TV de One Piece izleyerek anime serüvenime başladım sene 2003-2004. Ondan önce tabi çizgi filmler Bugs Bunny,Road Runner vb. Yıllar geçse de asla izlemekten vazgeçmeyeceğim bir etkinlik. Kimin ne dediği önemli olmadan ve kulak asmadan izlemeye devam.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

10 saat önce, Kyoto yazdı:

Ahanda bi angaralı daha geldi foruma Hoşgeldin :) Benim kanımca animenin yaşı 0 - ∞ (sonsuz)'dur :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.