Jump to content

Kon'nichiwa

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 21
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhabalar, ismim Emre, yaşım 25, Kocaeli'liyim ve Koaceli'de ikamet ediyorum. Anime izleme hobime üniversite birinci sınıfında bi arkadaşımla aramda geçen; -olum bak bak sana bi seri önericem ço

Hoş geldin forumda kalıcı olursun umarım :)

Hoş geldin....

11 saat önce, Luluna yazdı:

Hoş geldin, keyifli forumlar. 

Göster

80WslsP_zpsda134d85.gif

Yeni üyeler selam verip kaçıyor, aktif görmüyoruz pek.

Aktif ve de kalıcı olman dileğiyle.. 

Teşekkür ederim, yukarıda da bahsetmiştim uzun zamandır tv kısmında takibimi yapıyorum forum kısmında da neden olmayayım dedim. Paylaşım konusunda biraz eksik kalabilirim ama sonuçta hayatımızın bir parçası oldu en azından insanların emeklerine teşekkür edip beğensem bile bence kafi.

2670389-130503223040.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin. Kalıcı olman dileğiyle diyoruz tabii. Bir de ağırlık olarak seinen izlediğini gördüm. Bir öneride bulunayım hemen... Seinen animelerimiz ne yazık ki diğer türlere göre daha az tabii joseiler hariç. O yüzden bu açığı manga okuyarak kapatıyoruz. Senin de manga alemine bir kafa atmanı isterim. Umarım burada geçirdiğin zamandan keyif alırsın :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 saat önce, T4icho yazdı:

Hoş geldin. Kalıcı olman dileğiyle diyoruz tabii. Bir de ağırlık olarak seinen izlediğini gördüm. Bir öneride bulunayım hemen... Seinen animelerimiz ne yazık ki diğer türlere göre daha az tabii joseiler hariç. O yüzden bu açığı manga okuyarak kapatıyoruz. Senin de manga alemine bir kafa atmanı isterim. Umarım burada geçirdiğin zamandan keyif alırsın :)

Hoş bulduk teşekkür ederim. Umarım beraber güzel vakit geçiririz.

Doğrudur izleme tarzım bu. Bir ara Berserk'in mangasına başladım ülkede sadece 2 adet baskısı var aramadığım sormadığım yeyın evi kalmadı. Hatta basımı yapan yayın evi ile görüştüm. Adamların tek dediği ekonomik nedenler ile şu an askıya alındığı. Üzücü bi durum. Tavsiye manga ile alakalı derinleme bilgiyi nereden alabilirim acaba ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 10.05.2016 at 16:13, PatriarchPaladin yazdı:

Hoş bulduk teşekkür ederim. Umarım beraber güzel vakit geçiririz.

Doğrudur izleme tarzım bu. Bir ara Berserk'in mangasına başladım ülkede sadece 2 adet baskısı var aramadığım sormadığım yeyın evi kalmadı. Hatta basımı yapan yayın evi ile görüştüm. Adamların tek dediği ekonomik nedenler ile şu an askıya alındığı. Üzücü bi durum. Tavsiye manga ile alakalı derinleme bilgiyi nereden alabilirim acaba ?

Elden manga yani çizgi roman kıvamıyla okumak için berserk ciltlerini gereklişeylerden alabilirsin. Oldukça fazla cilt vardı sanırım internet siteleri de mevcut. Ayrıca manga tavsiyesi olarak forumda konular var yeterince diye düşünüyorum. Lakin şahsen ben ingilizce okuduğum için çeviri durumları hakkında bilgiye sahip değilim. Ama basit şekilde okumayı sevdiğin manga tarzı belliyse bir örnekten yola çıkabilirsin. Mesela berserk hoşuna gitti. Yaz google'a ''any other anime like berserk? '' tarzı bir sürü çıkıyor zaten. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.