Jump to content

Shino chan wa Jibun no Namae ga Ienai

Önerilen İletiler

Shino-chan Soyadını Telaffuz Edemiyor

banner.jpg

Tür: Okul Hayatı, Seinen
Mangaka: Oshimi Shuuzou
Bölüm Sayısı: 11

Shino Ooshima, konuşma bozukluğu olan utangaç bir genç kızdır. Daha kendi soyadını telaffuz edemeyen Shino, yeni insanlarla tanışmakta zorlanmakta üstelik liseye yeni başlayacaktır. Shino kararını vermiştir: Muhakkak arkadaş edinecektir! Ama bu hiç de kolay olmayacak ve kendini hayal edemeyeceği olayların içerisinde bulacaktır.

İndirme Linkleri:
11.BÖLÜM (Final)

736254Sanstitre4.jpg

Oshimi Shuuzou'yu çok severim. Çizimleri, kurgusu, orjinalliği... Aku no Hana, Boku wa Mari no Naka gibi popüler mangalardan tanıyor olabilirsiniz. Hatta Türkçe'ye çevrilmiş birkaç mangası da var.  Bu mangayı severek okumuştum, umarım sizler de seversiniz. Eleştirilerinize, önerilerine açığım. 

İyi Okumalar!
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler, ben de hızlanayım yetişsin sizlere unutmadan önceki bölümleri :eye-milk-bottle-emoticon:

4 saat önce, Amygirl yazdı:

Yaaayyysss eski forumdaş görmek güzel buralarda nerelerdesin kız Nurcan... Gintama bitti tek başıma yasını tuttum :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

hemencecik bitiverir indirip okuyayım :) Eline sağlık

Gintama'yı hiç sorma..Beth'le Physke az kalsın spoiler veriyorlardı zor tuttum. İnadına izlemiyorum bitirmeyeceğim dayanamam. Sonra düştüğüm boşluktan çıkartamıyor kimse beni. Gerçi bu yaz mecbur izleyeceğim, bu kadar merağa ben bile karşı koyamam :cry-milk-bottle-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

7 saat önce, Barış D. Baryshx yazdı:

İndirdim 6 Cilt vardı ve okudum, 11 cilt olması lazım sanırım. Yoksa burada mı bitiyor....:confused-onion-head-emoticon:

Bunun çok benzeri bir anime izlemiştim, düşün düşün aklıma gelmedi.:depressed2-onion-head-emoticon:

1 cilt bu manga 11 bölüm. Ben 6 bölüm çevirdim, devamı zamanla :afraid-milk-bottle-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu arada söylediği şarkının linkini koyayım buraya kolaylık olsun. Normalde linki yazmıştım da tek tek yazıp bakmak zor olur şimdi :blush-crazy-rabbit-emoticon:Tabi grup performanslarını hiçbir zaman bilemeyeceğiz.. Animenin mangaya karşı bir üstünüğü ancak ve ancak hala mangacıyım! :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

Spoiler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.