Jump to content

Tuttuğunu Koparan Kadın Anime Karakterleri

Nones

Önerilen İletiler

Tuttuğunu Koparan Kadın Anime Karakterleri Anketle Belirlendi

İzleyenleri, şaşırtan ve bir o kadar ‘yok artık!‘ dedirten, zaman zaman bazılarının animeyi sevme sebebi bile olabilen tuttuğunu koparan kadın anime karakterleri için Japon sitesi Goo’da bir anket düzenlendi. Anket sonucunda ilk 10’a şu karakterler girmeyi başardı:

10 – Shihoin Yoruichi

yoruichi shihoin

Bleach

9 – Nojiko

One Piece

8 – Tsukuyo

Gintama

7 – Kushana

Kushana

Kaze no Tani no Nausicaä

6 – Karn Haman

Haman karn

Mobile Suit Zeta Gundam

5 – Kusanagi Motoko

Motoko Kusanagi

Ghost in the Shell – Koukaku Kidoutai

4 – Kino Makoto (Sailor Jupiter)

Makoto Kino

Sailor Moon

3 – Olivier Mira Armstrong

olivier mira armstrong

Fullmetal Alchemist

2 – Ackerman Mikasa

mikasa ackerman

Shingeki no Kyojin

1 – Nausicaa

Kaze no Tani no Nausicaa

Listenin en ilgi çeken kısmı Hayao Miyazaki’nin sevilen filmlerinden olan Kaze no Tani no Nausicaä’da yer alan savaşçı ruhlu kadın karakterin en önde gelmesi. Aslında liste dolup taşacak türden olduğu için beklediğimizRevy (Black Lagoon), Saber (Fate/stay night), Setsuna Sakurazaki (Negima!), Teresa (Claymore), Erza (Fairy Tail) vb. birçok karakterin sıralamaya giremediğini görüyoruz.  

Siz kimleri görmek isterdiniz?

Kaynak: http://www.animefantastica.com/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 29
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

2 numarayı gördüm, güldüm. Kimse görmeden araya sıkıştıralım gibi olmuş, ama geneli düzgün.

Gintamadan Otae olsa daha mantıklı olurdu kanımca.Tuttuğunu kopartmayı geçtim,Şiş-Goril kebab yapar

Tuttuğunu Koparan Kadın Anime Karakterleri Anketle Belirlendi   İzleyenleri, şaşırtan ve bir o kadar ‘yok artık!‘ dedirten, zaman zaman bazılarının animeyi sevme sebebi bile ol

İşte benim tarzım bir liste :bike-onion-head-emoticon: Fena olmamış liste, ama göz bir Revy aradı. Aaaa bir de Balalaika :D

Üstelik FT hayranı olmamama rağmen Erza'da listede olmalıydı bencesi. Yani şu listeye konabilecek pek çok karakter var tabi ama samimi söylüyorum YUNA şu listede başı çeker :'D Kız tek başına dünyalara karşı geldi, çılgın şey :haha-milk-bottle-emoticon:

Artı, Barış'ında dediği gibi Nojiko ne alaka ? OP'de başka karakter kalmadı sanki 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

8 saat önce, Red King yazdı:

Esdeath, zincir takıp alıyor daha ne olsun, sadistlik ancak bir karaktere bu kadar yakışır :D Tuttuğunu koparır :P Mavinin açık tonu :D

Aynen Esdeath olmalıydı :D

1 saat önce, Luluna yazdı:

İşte benim tarzım bir liste :bike-onion-head-emoticon: Fena olmamış liste, ama göz bir Revy aradı. Aaaa bir de Balalaika :D

Üstelik FT hayranı olmamama rağmen Erza'da listede olmalıydı bencesi. Yani şu listeye konabilecek pek çok karakter var tabi ama samimi söylüyorum YUNA şu listede başı çeker :'D Kız tek başına dünyalara karşı geldi, çılgın şey :haha-milk-bottle-emoticon:

Artı, Barış'ında dediği gibi Nojiko ne alaka ? OP'de başka karakter kalmadı sanki 

Erza'nın olmamasına bende şaşırdım :)

Bu iki karakter olsaydı bu liste tam olurdu bence :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.