Jump to content

Udon no Kuni no Kiniro Kemari Animesinin Tanıtım Videosu

Nones

Önerilen İletiler

2016 Kışında Yürekleri Isıtacak Olan Udon no Kuni no Kiniro Kemari Animesine Ait İlk Tanıtım Videosu ve Seiyuu Kadrosu Paylaşıldı!

Shinomaru Nodoka’ya ait fantastik türdeki manga serisinin animeye uyarlanacağının haberini, sizlerle daha önceden paylaşmıştık. Hikayesinden de bahsettiğimiz anime serisinin ekim ayında yayımlanmaya başlayacağı geçtiğimiz günlerde seriye ait resmi internet sitesinde duyuruldu. Ayrıca sitede seriye ait ilk tanıtım videosuna ve seiyuu kadrosundan belirlenen isimlere de yer verildi. Sadeliğiyle ve hayatın içinden gülüşleriyle sizi huzurlu hissettirecek Udon no Kuni no Kiniro Kemari serisinin tanıtım videosu;

Babasının ölümüyle memleketine dönen Tawara Souta’nın, babasına ait udon dükkanında karşılaştığı Poko ile yeni, sıcak ve sevgi dolu bir hikayeye adım attığı seri 12 bölüm sürecek. İşte serinin iki ana karakterinin seiyuuları;

Tawara Souta – Nakamura Yuuichi ( Clannad Serilerinden Okazaki Tomoya )

Udon no Kuni no Kiniro Kemari İzle

Poko – Kokido Shiho ( Sekkou Boys Serisinden Ishimoto Miki)

Udon no Kuni no Kiniro Kemari İzle

Mangakalarından ve konularından yapımcı kadrosunda yer alan isimlere kadar farklı olsalar da, bu serinin “Barakamon” serisine olan benzerliği sizi de şaşırtmadı mı? Anlaşılan Poko da Naru kadar kalplerimizi kazanabilecek bir karakter. Udon no Kuni no Kiniro Kemari serisi, 2016 kışının oldukça samimi serilerinden biri olacak gibi gözüküyor. Siz ne dersiniz, bu seri bizi mutlu edebilecek mi?

Kaynak: http://www.animefantastica.com/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.