Jump to content

( 08 / 08 ) Arslan Senki (TV): Fuujin Ranbu

Sinsine

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 112
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

8. Bölüm eklendi ve seri tamamlandı. Seriyi çeviren Eldorwyn arkadaşımıza sonsuz teşekkürler. İyi seyirler.

6. Bölüm eklendi. İyi seyirler...

Anime Adı : Arslan Senki (TV): Fuujin Ranbu Anime Türü : Aksiyon, Macera, Dram, Fantastik, Tarihi, Doğaüstü Güçler, Shounen Bölüm Sayısı : 08 / 08 Yapım Yılı : 2016 Çevirmen : Eldo

Posted Images

2 saat önce, Leffwn yazdı:

Sonunda. Elinize sağlık. Yalnız neden bu kadar geç çıkıyor? Kaynak altyazıdan dolayı mı? 

Lütfen mega dışında alternatif yükleyin zırt pırt bant aşımı deyip duruyor. 

Bu haftaya mahsus bir aksama oldu, normalde pazartesi akşamına yüklenmiş oluyor. Altyazı da ayrı bir sorun tabii. Düzgün bir kaynak olsa 1 gün daha önceden çıkma ihtimali olabilirdi. Rica ederim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

20 saat önce, Leffwn yazdı:

Sonunda. Elinize sağlık. Yalnız neden bu kadar geç çıkıyor? Kaynak altyazıdan dolayı mı? 

Lütfen mega dışında alternatif yükleyin zırt pırt bant aşımı deyip duruyor. 

Megada hesap açarak indirirseniz bant aşımı sorunu yaşamazsınız. Her şeyi devletten beklememek lazım ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

37 dakika önce, Sine Güneş (Sinsine) yazdı:

Megada hesap açarak indirirseniz bant aşımı sorunu yaşamazsınız. Her şeyi devletten beklememek lazım ;)

Olsun fazla alternatif göz çıkarmaz. :D Ayrıca var ama kendi bilgisayarımda değilim. :/ Şifreyi de unuttuğumdan tekrar bulması falan sıkıntı. Her şeyi de vatandaşa yüklememek lazım. :panda-45:

Şaka bir yana kolay gelsin. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 saat önce, Leffwn yazdı:

Olsun fazla alternatif göz çıkarmaz. :D Ayrıca var ama kendi bilgisayarımda değilim. :/ Şifreyi de unuttuğumdan tekrar bulması falan sıkıntı. Her şeyi de vatandaşa yüklememek lazım. :panda-45:

Şaka bir yana kolay gelsin. :D

Her şeyi vatandaşa yüklememek lazım derken? Sanırım çeviriyi düzenlemeyi encode'u upload'u siz yapıyorsunuz da bizim tek yaptığımız da indirmek oluyor? Aaa pardon ya, durum tam tersiydi değil mi? :) 

Şifrenizi bulma konusunda başarılar :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 dakika önce, Sine Güneş (Sinsine) yazdı:

Her şeyi vatandaşa yüklememek lazım derken? Sanırım çeviriyi düzenlemeyi encode'u upload'u siz yapıyorsunuz da bizim tek yaptığımız da indirmek oluyor? Aaa pardon ya, durum tam tersiydi değil mi? :) 

Şifrenizi bulma konusunda başarılar :) 

Yanlış anlaşıldım sanırsam. İşin şakasındaydım yoksa biliyorum o kısımları o yüzden kolay gelsin dedim.  :bilmem:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Leffwn yazdı:

Yanlış anlaşıldım sanırsam. İşin şakasındaydım yoksa biliyorum o kısımları o yüzden kolay gelsin dedim.  :bilmem:

Ben de şakayla karışık cevap verdim zaten yoksa tırnaklarımı çıkarırdım :) sıkıntı yok yani :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.