Jump to content

Ao no Exorcist 2. Sezon Geliyor

Berker51

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 22
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Baya sevdiğim bir seriydi, duygusal patlamalar yaşadığım openingleri olsun, fedakarlıklar olsun. Rage, kardeşlikler ve arkadaşlıklar. Baya sevindirici bir haber 2017 'yi sabırsızlıkla bekiyorum.

Kono nyusu supa 

Posted Images

yaşasın diyebilirim değil mi :) ^^ cidden ilk anime izlemeye başladığım zamanlarda izlemiş olduğum bi anime .. :) böyle eski serilerin yeni sezonlarını çıkartıyolar ya çok mutluyum .. önceden her şey 2015-2016 da diyodum .. şimdi bi bakıyorum ki asıl bomba 2017 yeymiş .. :))  çoğu başı çeken ve daha birçok serinin 2017 ye yeni sezonu geliyo sonuçta .. özellikle de benim takip ettiklerim ... :)) .. ao no exorcist i önceden izlemiş olduğum için pek hatırlamıyorum ama .. 2.sezonunun çıktığına gerçekten çok sevindim... şimdi bi daha izlicem ... zaten shingeki no kyojin i izledikten sonra hiçbir animeyi beğenmez oldum :) 2.sezonunu da merakla bekliyorum ve iyi ki bu tür animelerin bazılarını sonraya bırakmışım diyorum .. :)) bu haberi verene çok teşekkür ediyorum ... ellerine sağlık .. :)) ^^ Güzel haberleriniz merakla beklenir .. :) ^^ 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.