Jump to content

Planetarian [VN] Türkçe Çeviri Projesi [TAMAMLANDI!]

Ecciel

Önerilen İletiler

JqJEan.jpg

Planetarian ~küçük bir gezegenin hülyası~

“Gökevine neden gelmiyorsunuz? Ne olursa olsun her daim devam edecek olan sonsuzluğun göz alıcı parıltısı. Gökyüzündeki bütün yıldızlar sizi bekliyor.”

Uzay kolonizasyon projesinin başarızlığından bu yana 30 sene geçti. İnsanoğlunun soyu neredeyse tükendi. Dünya’da sonu gelmeyen ölümcül bir Yağmur yağıyor. 
“Hurdacı” adlı insanlar medeniyetin enkazlarını yağmalayarak geçin
meye çalışırlar. 

O Hurdacılardan biri enkazların en tehlikelerinden birine — bir “Lahit Şehri”‘ne yalnız girer. Bu ölü şehrin ortasında savaş öncesi bir gökevini keşfeder. Ve gökevine girişinde Hoşino Yumemi adlı bir arkadaş robot tarafından karşılanır. Hiç kuşkulanmadan Hurdacı’nın 30 seneden sonra gelen ilk müşterisi olduğunu düşünür. Ona hemen yıldızları göstermeye kalkar fakat gökevinin projektörü arızalıdır. Robotun konuşmalarından akıl sır erdiremeyen Hurdacı projektörü tamir etmeyi kabul eder…

[Steam’den alıntı]

BakaYume Çeviri Ekibi olarak sizlere gururla duyurmak isteriz ki, ilk projemiz olan Planetarian'ın deneme sürümünün çevirisi tamamlanmış ve yayınlanmıştır. Tam sürümün çevirisi de tamamlanmış olup düzenlemeleri devam etmektedir. Yakın zamanda tam sürümün yamasını çıkaracağız. 

Deneme sürümünü indirmek, ve proje ile ilgili gerekli bilgileri ve kurulum talimatlarını okumak için tıklayınız.

Türkçe yama v1.0 çıktı!

Ekran Görüntüleri:

bandicam-2017-01-14-12-17-58-992.jpg?w=640

bandicam-2017-01-14-12-12-50-958.jpg?w=640

bandicam-2017-01-14-12-14-42-834.jpg?w=640

bandicam-2017-01-14-12-15-13-082.jpg?w=640

bandicam-2017-01-14-12-15-49-890.jpg?w=640

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

İngilizcemi VN sayesinde geliştirdiğim için özel bir sempatim vardır. 

Bu tür çalışmalarıda destekliyorum tabiki, bir çok kimse VN nedir bilmiyor. İngilizce diyalogları görünce gözleri korkuyor.

Ama sizin sayenizde bu gözü korkanlarda VN bağımlısı olabilir ^_^ Kolay gelsin diyorum çalışmalarınıza...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şimdi, itachi018 yazdı:

hayırlı olsun  Planetarian  serisini ne zamandır bekliyordum . tamamlanınca ilk izleyenlerden olmayı umuyorum . başarılarınızın devamını dilerim .

Teşekkürler ^^ Ama yazdığını yanlış yorumlamadıysam, sanırım yanlış anladın. Biz Planetarian'ın görsel romanını, yani bilgisayar oyununu çevirdik :D

Ama animesini de çevirdiğimiz doğru. Mevcut çevirilerimizdeki hataları düzeltip Bluray sürümleri üzerinden tekrar paylaşım yapacağız. Hele filmi de çıksın, onu da çevireceğiz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.