Jump to content
Türk Anime TV Forum
Pucby

''Tekrar Tekrar İzleyebilirim!'' dediğiniz Animeler

Önerilen İletiler

Gundam 00 , Reguim For The Phantom , Aldnoah Zero   .RFTP 'daki Zwei 'ın , Aldnaoh Zero 'daki  Slaine 'nin ve Gundam 00 'daki Tieria 'nın  yeri benim için çok özel . Ne kadar izlersem izleyeyim sıkılmam :D 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

~Naruto Shippuden~Hem ilk anime'm hem de kocacığımın olduğu anime...ben de yeri başkadır.Ne kadar tekrar izlesem zevk alıyorum Cry T^T

~Kuroshitsuji~Gotik havayı ve Victoria dönemi'nin renklerini çok güzel yansıtan bir anime...şeytanlara olan ilgim de olunca tekrar tekrar izletiyor kendini :cute-milk-bottle-emoticon:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Çok sevdiğim bir sürü anime var ancak aralarından sadece iki tanesini bıkmadan usanmadan yüzlerce kez izleyebilirim.

1- Code Geass: İzledikten sonra günlerce rüyalarıma giren, insanlara ve hayata bakış açımı değiştiren bir animeydi benim için. Hala bazen anime izleyen arkadaşlarla konuşurken bir şey isteyeceğimde "Lelouch vi Britannia sana emrediyor, o cipsi bu tarafa gönder!" tarzı cümleler kuruyorum. Bazen de Lelouch reis ve C.C. aklıma gelince uzun uzun ufka bakıyorum.

2- Detroit Metal City: Canım sıkkın olduğu zaman açıp baştan izlerim hala. Komedisi o kadar özgün ki her izleyişimde gülüyorum. Psikoloji düzeltme konusunda kesinlikle on numara.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok