Jump to content

Herkese Merhaba

elif1040

Önerilen İletiler

Herkese merhaba :D

Ben Elif, 19 Yaşındayım ve Nevşehirde yaşıyorum. İngiliz Dili ve Edebiyatı okuyacağım. (inşş :D )

ilk izlediğim anime Blazing Teens, çok etkilenmiştim ve hemen gidip bir yo-yo almıştım. (Tabii ki de hareketleri yapamıyorum :D )

Animeleri severim ama pek izlediğim bir anime yok. (vakit bulsa izleyecek.) 

İngilizceye vakit ayırmam gerekiyordu bende yabancı dizilere başladım.

The wallking dead, Doctor Who, A young Doctor's Notebook, Modern Family, Colony, The Whispers, The Big Bang Theory <- Bunları çok severim :D

Yabancı filmleri de severim, daha çok (Fantastik ve bilim kurgu) 

-> Harry Potter, Hobbit, Yüzüklerin Efendisi, Narnia Günlükleri, Marvel Serileri, Star Trek, Star Wars, hah bir de Jonh Wick isimli aksiyon filmini çok sevmiştim :D

Müziğe gelince, çok zor müzik beğenirim, 

-> Nirvana nedense pek sevmiyorum. Metallica'yı daha çok severim, My Chemical Romance, 30 Seconds to Mars, Leonard Cohen, Taylor Davis (bu kız bir harika keman çalıyor.) 

Ayrıca Tim Burton'ı çok severim :D

İşte bu benim, hepinize iyi forumlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 21
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Herkese merhaba :D Ben Elif, 19 Yaşındayım ve Nevşehirde yaşıyorum. İngiliz Dili ve Edebiyatı okuyacağım. (inşş :D ) ilk izlediğim anime Blazing Teens, çok etkilenmiştim ve hemen gidip bir y

Normalde bu masa fırlatanlara kızıyordum ama... Bu cümleden sonra basın masaları hatta kırbaçlayın  pıçaklayın Hoş geldin. Umarım kalıcı olursun :)

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.