Jump to content

Anime'ye kendini fazla kaptıran Japon genç

Jiangshi

Önerilen İletiler

Japonya'da İngilizce öğretmenliği yapan bir Amerika'lı öğrencilerinden yaz tatillerinde neler yaptıklarını anlatan bir ödev yazmalarını istemiş. Öğrencilerinden birinin yazdığı ödev öğretmeni şoke etmiş:

"...Sonra birine çarptım.

"Pardon" dedim, bir de baktım o bir kadındı.

Kısa kızıl saçlıydı, gözleri badem şeklindeydi ve siyah pembe renklerinde bir yukata giyiyordu.

O da 'Pardon' dedi.

Ona 'İncindin mi? Adın ne?' diye sordum.

O da dedi ki 'Bir şeyim yok. Adım Nishikino Maki.

Arkadaşım beni bekliyor. Görüşürüz!'.

Ona ilk görüşte aşık olmuştum.

Hayatımın en güzel anısıydı.

Japonya'da okullarda saçınızı boyatmanıza izin verilmez. Eğer çocuk yaşça büyük, kısa saçlarını kızıla boyatmış Maki Nishikino adında gerçek bir kadından bahsetmiyor ise, ki bu bayağı ilginç bir tesadüf olurdu, bahsedilen kişi Love Live! School Idol Project serisinden bir Anime karakteri. 

ll-11.png?w=580&h=268

Bu Anime Japonya'da oldukça meşhur ve fanları var, deli gibi tapıyorlar bu anime idollerine. Çocuk eğer hocasını trollemiyor ise çok değişik bir boyutta yaşıyor. Hoca kağıdı değerlendirdikten sonra altına da not düşmüş: 'Love Live Gerçek Değil!' diye. :D 

CNS9FEUUcAA8kTZ.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende ileride böyle olacağım.Bana kalırsa Trolldür.İki saniye de aynını yazarım. 

Spoiler

Markete doğru gidiyordum...birden ayağım takılmıştı hemen birisi beni ardımdan kucakladı.Kolları çok geniş ve güçlüydü.Gözleri ise bir o kadar ürkütücü.Ama sevgiyle bakıyordu...

Bana " iyi misin? " diye endişeyle sordu.Ben de ondan özür dileyerek iyi olduğumu söyledim.Sonra da ismini sordum.Bana " Madara Uchiha " dedi.Kızardım.Sanırım ilk görüşte aşık olmuştum.

Zor değil ki bunu yapmak Cry T-T

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Annem ile babamı ilk gördüğümde onlara bu resmi göstermeyi düşünüyorum. Zamanında az canımı yakmadılar bu oyun ve anime ilgim nedeniyle. "Beterin de beteri var bak başkentinde bile böyle oluyor" diyeceğim.

Ya da göstermem herhalde... Ne önemi var ki artık?

Kağıt ta şahaneymiş yani. Çocukla empati kurmaya çalışıyorum çünkü zamanında ben de kendi yabancı dil sınav kağıtlarımda böyle uydururdum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.