Jump to content

Anime karakteri olsaydınız

SnoW_DeaD

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 29
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kendinizi anime karakteri yapcak olsanız nasıl yapardınız? Ben hep bunu düşünürüm sizede sorayım dedim ;D Şu an karakter olarak şöyle karar verdim.Yeteneğim istediğim gücü yaratabilme(egoistçe farkınd

Toriko'dan Sunny uyuyor biraz :LTkJN9u:

• 2 ay sonra...

Ayy*-* nasıl olsam acaba. :D Hımm '-' görünüşüm 2 farklı olsun isterdim. Şöyle kii mesela gücümü kullanırken farklı kullanmazken farklı.

GÖRÜNÜM !!

1.görünüm: Normal insan hali. Kahverengi saçlar, kısa boy, tombiş bir beden, beyaz ten, gözlerin altı mosmor olmuş artık*-* vs... Sıradan tipik bir ben yani.

2.görünüm: Eheh kendimi sınırlamaya gerek yok ama :/ ne ise. Yeşil uzun saç aralarında turuncu var ama durr : :D:D:D gücüme göre saç rengim değişiyor tmm mı.s bunu geçiyorum. -saç rengini- Tenim koyu renk olurdu, uzun ve atletik ööhöh bir beden. :') Yüzümdeki soğuk ifadem gene aynı kalacak. Elf kulaklarım da var.s

Kıyafet !

1.görünümde Allah ne verdiyse. :DD 2.görünümde yeşilin koyu tonlarından oluşan şortlu filan bir şey o ka önemli değil. Görüntüyü artık geçiyorum. -sıkıldı-

GÜÇ !!

Kişinin her isteğine ya da ihtiyacı olan şeye göre şekillenen bir gücüm olmasını isterdim. Ama o güçteyken aldığım özellik tek kullanımlık yani 1. veya 2. görünümümde kalıcı olmayacak. Anlık. Kişinin isteği yerine gelinceye kadar benimle olacak. Görünmezlik olur, elastikiyet olur, keskin görüş veyahut duyma özelliği olur, güç olur, olur da olur vb. gibi. O an şekillenen özellikler. Sınırım yok. Nihaha. -overlok makinası ayağınıza geldi.s- 2 görünümde birden çalışan bir gücüm daha var o da sır bana kalsın. -_-

YAŞADIĞIM YER !!

Evvet... xD Ailem var ama beni kaçırıldı veya öldü biliyorlar. Eski terkedilmiş inşası tamamlanmamış ücra ama bayaa ücra bir apartmanda yaşıyorum. Gizli bölmeleri var daha onları tam tasarlamadım aklımda. Yanımda başkaları da var. :P Kız yok. Ama Kız kılığında erkek var.-sevgilisi de var evet cınım erkek kendisi- Kız gibi davranıyor filan. Arkadaş çevrem böyle. Onların da çeşitli güçleri var. Yok ya bir tane kız vardı tamam hatırladım. Kız da var.

Abarttım ama olsun. -,-''

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Herkesin benim hakkındaki yorumlarına göre; Saçlar ve gözler simsiyah, kıyafetler siyah. Etek olmasında ne olursa olsun giyerim. :D Uzun olabilir ama. Her zaman sürünün yalnız kurdu, detaycı, bir işi yaptı mı tam yapan, sinirli biri olabilir. Sadece anlamlı zamanlarda gülerim. Silaha gelirsek sniper, ok ya da el bombası felan kullanabilirim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.