Jump to content

T.I.M.E T.R.A.V.E.L [Anime Music Video]

Anime WR

Önerilen İletiler

Boku Dake Ga Inai Machi de müziği beğendim ama müziğin güzelliğini zamansız yere koyduğun efekt veya geçişler bozuyor :D . Örneğin bateriyle bir  ritim tutturulmuşsa o ritme göre koy efekt ve geçişleri . İlk başlarda fena değil ama sonlara doğru kayıyor :D
Re Zero'da da başlarını pek beğenmedim ama sonlara doğru iyi toparlamışsın . Güzel çalışma ^-^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

13 saat önce, Kikuchi yazdı:

Boku Dake Ga Inai Machi de müziği beğendim ama müziğin güzelliğini zamansız yere koyduğun efekt veya geçişler bozuyor :D . Örneğin bateriyle bir  ritim tutturulmuşsa o ritme göre koy efekt ve geçişleri . İlk başlarda fena değil ama sonlara doğru kayıyor :D
Re Zero'da da başlarını pek beğenmedim ama sonlara doğru iyi toparlamışsın . Güzel çalışma ^-^

İlk önce yorumunuz için teşekkürler. 

AMV yapıyoruz ama sorun yaptığımızda o değeri görmemesi. Eğer ki yaptığımda o değeri göreceğini bilsem, eminim ki bu çalışmaların çok ve çok daha iyilerini rahatlıkla çıkartabilirim. Ama verilen süre artar. Benim için sorun değil uğraşmak, sorun verilen emeğe değer gösterilip gösterilmemesi.

Ama bu iki AMV konusunda da yine de fikirlerini dikkate alıp, diğer amvlerimi ona göre yapmaya çalışacağım.

13 saat önce, Red King yazdı:

Re:Zero güzel olmuş başlardaki geçişlerden hoşlanmasamda sonraları toparlamışsın. ^.^

Bunun dışında iyi olmuş ikiside, ama daha iyi olabilirdi.

Re:Zero için başlardaki geçişleri birçok kişi söyledi. O konuda birdaha hata yapmamaya özen göstereceğim.

Birdahaki AMV projelerimde daha iyi çalışmalarla karşınızda olmaya çalışacağım.

Tekrardan eleştriler için teşekkürler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.