Jump to content

YarimNovel

Önerilen İletiler

i226212.jpg?w=656

Bilge İmparator tarafından öldürüldü ve 13 yaşındaki hali ile tekrardan doğdu, Nie Li’ye ikinci bir yaşam şansı verilmişti. Her şeyi değiştirmek için ikinci bir şans, sevdiği insanları ve şehri kurtarmak için ikinci bir şans. Bilge İmparator ile tekrardan savaşabilmek ve ölümünün intikamını alabilmek için bir şans. Önceki hayatında elde ettiği engin tecrübeler ile yeni ve daha iyi bir başlangıç noktasındaydı. En güçsüz olarak başlamış da olsa, hiç şüphesiz en güçlü olma yolunda adım-adım tırmanacaktı.
En güçlü Geliştirme Tekniği ile kendisini geliştirmeli, en güçlü Şeytan Ruh’larına sahip olmalı ve Dövüş Sanatları’nın en tepesine ulaşmalıydı. Geçmiş hayatından kalan sıkıntı ve problemler bu hayatında çözülmeliydi.
“Geri döndüğüme göre, bu seferki yaşamımda, her şeyi yöneten, Tanrıların Tanrısı olmalıyım. Bırakın da geri kalan her şey ayaklarımın altında ezilsin!”
Tür: Aksiyon, Macera, Dövüş-Sanatları, Fantastik, Harem, Romantizm, XianXia

Not: Tanıtım Hitotsu Sora'dan alıntıdır.
Not2: Hitotsu Sora ilk 5 bölümü çevirdikten sonra Epik Novel'a katıldı. Epik Novel ise çeviriye 46'dan (webtoon çevirisinin geldiği yerden) devam etti. Yarım Novel 6'dan başlayıp iki bölüm çevirdikten sonra şimdilik durdurdu.

İngilizce Çeviri

Bölümler:
1-5 arası bölümler (Hitotsu Sora)
46 ve sonrası bölümler (Epik Novel)
6. ve 7. bölümler (Yarım Novel)

TDG Manhua Çevirisi (Epik Manga - WebtoonTR - Manga-TR)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.