Jump to content

Naruto Shippuuden’in Doldurma Bölümü Reyting Listesine Girdi


Recommended Posts

Japonya’da Naruto Shippuuden’in Doldurma Bölümü Reyting Listesine Girdi

 

Naruto’nun mangası biteli neredeyse 2 yıl oldu. Üstüne yeni anime filmleri, yeni jenerasyon karakterler, Boruto mangası ve daha niceleri geldi ve Japonlar onları da tükettiler. Bu sırada Naruto Shippuuden de pek ilerlemek bilmedi. Doldurma bölüm üstüne doldurma bölüm, sık sık verilen yayın araları derken bugüne kadar uzatıldı. Bütün bunlara rağmen Japonların Naruto Shippuuden’i izlemediğini sanıyorsanız yanılıyorsunuz.

Naruto Shippuuden geçen hafta Japonya’da top 10 reyting listesine girmeyi başardı. Hem de 21 Temmuz’da yayımlanan doldurma bölümüyle!

 1. Crayon Shin-chan – 22 Temmuz 
 2. Doraemon – 22 Temmuz
 3. Detective Conan – 23 Temmuz
 4. Pokémon XY & Z – 21 Temmuz
 5. Yo-kai Watch – 22 Temmuz
 6. Ace Attorney – 23 Temmuz
 7. Folktales from Japan – 24 Temmuz
 8. Mahō Tsukai Precure! – 24 Temmuz
 9. Naruto Shippuuden – 21 Temmuz
 10. Animated O-saru no George – 23 Temmuz

Naruto Shippuuden'in Doldurma Bölümü Reyting Listesine Girdi

Video Research şirketinin açıkladığı veriler Kanto Bölgesi’ne dayanarak açıklanmış ve başta Japonya’daki en çok izlenen anime Sazae-san dahil olmak üzere bazı animelerin geçtiğimiz hafta yayımlanmadığı da belirtilmiş. Ancak burada sürpriz olan bunca zaman sonra bile Naruto Shippuuden’in doldurma bölümlerinin Japonya’da ilgi görüyor olması. Bu arada listede Ace Attorney’i görmüşken söylemeden edemeyeceğim; seriye ilgi duyan biri olarak bile ilk bölümden fazlasına dayanamadım. Japonya’daki popülerliği tartışılmaz ama o nasıl bir anime yapımı öyle yahu!

Son olarak TV Tokyo’nun Nisan 2015 – Mart 2016 arasını kapsayan mali yıl döneminde de en çok geliri Naruto’dan sağladığını hatırlatmakta fayda var

Kaynak: www.animefantastica.com

Link to post
Share on other sites

Son doldurma bölümler hakikaten iyiydi fakat her ne kadar beğensem de,hala savaşın ortasında olduğumuz gerçeğini hatırladıkça validelerine hürmetlerimi sunuyorum Naruto animesinde emeği geçen herkesin. Böyle olmamalıydı.

Link to post
Share on other sites
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.