Jump to content
Türk Anime TV Forum
Berker51

Bleach Mangası Uzatıldı, Büyük Bir Duyuru Gelecek

Önerilen İletiler

Shonen Jump Bleach Mangasını Uzattı ve Büyük Bir Bleach Duyurusu Geleceğini Açıkladı

 

Bleach 685 ile birlikte Weekly Shonen Jump’ın resmi olarak 8 Ağustos’ta yayımlanacak 36. ve 37. sayısının bir arada olacağı çifte sayısında Bleach’in sona ereceğinin açıklanmasına rağmen Weekly Shonen Jump resmi olarak 22 Ağustos’ta çıkacak derginin 38. sayısında Bleach 686. bölüme yer vererek seriyi bu şekilde bitirme kararı aldı. Shonen Jump aynı zamanda Bleach’in finaliyle birlikte Bleach için büyük bir haberlerinin olduğunu açıkladı.

Bleach Mangası Uzatıldı büyük bleach duyurusu

Weekly Shonen Jump bir haftalık bir aranın ardından Bleach’in finalinin yer aldığı sayısıyla okurlarının karşısına çıkacak. Açıklanacak büyük haber sizce anime serisinin devamı mı, sonlandırılan mangada eksik kalan kısımlar ve karakterlerle ilgili bir kitap mı ya da alakasız ve tamamen hayal kırıklığı yaratacak bir şey mı olacak?

 

Kaynak: AnimeFantastica

 
 
 

 

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 saat önce, AlucardHell yazdı:

Anime serisi duyurulsa da az da olsa teselli bulsak .

kesinlikle naruto gibi sevilen bir anime serisi olmasına rağmen kesin bir cevap verilmiyor.Bari animesi çıkacak diye hissettirdiniz çıkarın.

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya büyük duyuru dediği şu açıklama aynen şöyle olucak bana kalırsa " Ya aga bak tamam sakin olun bitiriyoruz da bir sorun neden bitiriyoruz çünkü animesi için bütçe lazım " bir gazetici atılır " anime bütçesini siz neden karşıl....." Bu kim alın bunu dışarı güvenlik !!!! neyse nerede kalmıştık evet Bleach'in animesi gelicek ne büyük bir duyuru dimi ooobaaaaaaa çoşun hypeeee olun da bizim hisseler düşmesin eleştirilmekten"...

Animesinin kesin olarak geleceği bir serinin animesini büyük duyuru olarak duyurmak acısını geberecise Jump

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Son bölüm olacak 686 renkli ve geleceği gösteren bir bölüm olacakmış. yani bakın bitti bunlar da böyle yaşayıp gidiyor hadi siz de evinize dağılın demek gibi bişi olacakmışşşşşşş...... Geçenlerde Keisuke adlı bi arkadaşla konuştuk. Anime TV versiyon olmayabilir ama film beklentisi yüksek dedi beynim uyuştu. Neden TV versiyon değil dediğimde aşırı şiddet içerikli olduğundan dedi. Nasıl yani ne manyak şeyler var bu mu aşırı şiddet? Manga, TV versiyon olarak, aradaki boşluklar da film olarak gelse ne güzel olurdu oysa. Milletin soru işaretleri nasıl silinecek? Yetmiyoooorrrr!!!! 

Ben uzun soluklu bi TV versiyon anime istiremmmmm.

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

  • Bu sayfadaki üyeler   0 üye

    Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok

×