Jump to content

Ünlü Mangakaların Bleach'in Bitişi İle İlgili Açıklamaları

jans09

Önerilen İletiler

tumblr_oceprbQ38Y1ttvd0go1_1280.jpg

Bildiğiniz gibi Bleach'in mangasının son bölümü de yayınlanarak bittiği açıklandı. Bu konuda Tite;

"15 yıl çalışarak Bleach'i bitirmeyi başardım. Okuyan herkese teşekkür ederim" şeklinde bir açıklama yaparken, bu efsanevi mangaya diğer mangakalardan da çeşitli yorumlar geldi;

1. Boku no Hero Akademia'nın çizeri Kōhei Horikoshi; 

78745.jpg Şemsiyemi elime aldım ve Bankai diye bağırarak açtım.

2. Haikyuu!'nun çizeri Haruichi Furutade;

77250.jpg İnanılmaz güzel çizimler vardı. Ona daima özenmişimdir. Kubo-sensei çok sıkı çalıştı.

3. Gintama'nın çizeri Hideki Sorachi;

43399.jpg Jump çok yalnızlaştı. Lütfen hemen geri dön!

4. One Piece'nin çizeri Eiichiro Oda;

19084.jpg Kubo-san 15 yılın ardından oldukça yorulmuş olmalı. Artık iyice dinlenebilir.

5. Hinomaru Zumou'nun çizeri Kawada;

136735.jpg Çok harikaydı. Ona imreniyorum. Kubo-sensei çok çalıştı.

6. Black Clover'ın çizeri Yuki Tabata;

166254.jpg Bu beni çok etkiledi. Bu kadar uzun bir seri çıkarmak çok zamanını aldı.

7. World Trigger'ın çizeri Daisuke Ashihara;

152987.jpg Bleach bitti. 15 yıllık çalışman için teşekkürler Kubo-sensei.

8. Kochikame'nin çizeri Osamu Akimoto;

170714.jpg Kubo-kun çok çalıştın. Lütfen bu şansını iyi bir tatil yaparak değerlendir.

9. Shokugeki no Souma'nın çizeri Shun Saeki;

115803.jpg Kubo-sensei bu iş için çok uğraştı. Bir sonraki projeyi iple çekiyorum.

10. Saiki Kusuo no Ψ-nan'ın çizeri Shuuichi Aso;

179613.jpg Kubo-sensei 15 yıl boyunca çok çalıştı. Bir sonraki çalışmasını sabırsızlıkla bekliyorum.

Kaynak: Animeride

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, Red King yazdı:

15 yıllık emeğine saygısızlık yapmak istememişler gibi, robot gibi teşekkür etmiş hepsi.

Bence bu kelimelerin altında farklı anlamlar taşıyan şeyler var :D

"Gitti belki biraz da bizim mangalar nemalanır" umudu taşıyanlar yok değil bence de.... Bi Hideki geri dön demiş onun da tuzu kuru :cool-onion-head-emoticon:

En çok kazandıran olmanın zorluğu da bu... Jump iyi ekmeğini yedi Tite'nin...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bleach sadece Manga'dan kazandırmıyor ki. Seiyuu gezileri tiyatral gösterimler derken en çok kazanç sağlamasına neden olan eser anime piyasasındaki. Japonlar olaya yalnızca anime ve manga olarak bakmıyor çünkü. Her türlü şekilde yararlanıyor. Manga bitti bir süre daha yararlanırlar bu avantajlardan tabii. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

20 saat önce, lntegral yazdı:

Spin-offlar filmler falan o şekilde kazanırlar kazanırlarsa artık.Anime gelirse bide ordan vururlar.Manga ne kadar kötü olursa olsun anime izlenicek eninde sonuna zaten :dunno-crazy-rabbit-emoticon:Anime yapan animasyon şirketi kubo vs derken jumpa pek para kazandırmaz bleach

Bu alelacele final da bu yüzden zaten artık pazarlayamadıkları için.Franchise dönemi bitti bleachin

Neyse çok gömdüm bu seriyi zamanında böyle final vermesi kötü oldu kubo inşallah yan serilerle tamamlar hikayeyi

Animesinin yapılmayacağı açıklandı. Baya bi hayal kırıklığına uğrattı milleti bu haber. Bir de WSJ yeni bir mangaya başlayacakmış o yüzden bunu bitirmesini istemiş Kubodan ki zaten o da 15. yılda bitirme kararı almış daha önceden 15. yılda da bitirdi. TV versiyon anime olacağına film gelme ihtimali daha yüksek. Tabii Südyo Pierrot fikrini değiştirmezse. 

Ben de gömüyorum ve haklıyım bunu yapmakta da! İnsanın favori mangası böyle mi biter!!!! :whaaat1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.