Jump to content

ACCA 13-Ku Kansatsu-Ka Animesinin İlk Tanıtım Videosu Yayımlandı

Red-King

Önerilen İletiler

ACCA 13-Ku Kansatsu-Ka Animesinin Seiyuu ve Yapım Kadrosu Eşliğindeki İlk Tanıtım Videosu Paylaşıldı

Saraiya Goyou (House of Five Leaves) ve Ristorante Paradiso‘dan tanıdığımız mangaka Ono Natsume’nin anime uyarlaması yapılan bir diğer mangası ACCA 13-Ku Kansatsu-Ka‘nın (ACCA: 13th Ward Observation Department/ACCA: 13. Bölge Gözlem Bölümü) ilk tanıtım videosu animenin resmi web sayfasında paylaşıldı. Videoda animede görev alacak yapım ve seiyuu kadrosundan isimler paylaşılırken animenin ocak ayında ekranlarla buluşacağı da açıklandı.

Videoda takdim edilen karakterlere ve seiyuularına bizler de bir göz atalım.

Jean Otis – Hiro Shimono

ACCA: 13-ku Kansatsu-ka izle

Niino – Kenijiro Tsuda

Grossular – Junichi Suwabe

Lilium – Koji Yusa

Spade – Toru Ohkawa

Pastis – Hidori Midorikawa

Pine – Hiroki Yasumoto

1471951542-pine.jpg

Animede görev alacak yapım kadrosuna da değinecek olursak; ilk olarak göze çarpan isimler One Punch Man animesinde de bir arada bulunmuş olan yönetmen Shingo Natsume, yazar Tomohiro Suzuki ve çizer Norifumi Kugai. One Punch Man animesinde iyi işler çıkaran bu üçlüden Shingo Natsume ACCA 13-Ku Kansatsu-Ka animesinde de yönetmen koltuğunun sahibi olurken, Tomohiro Suzuki senaryodan sorumlu isim olacak. Norifumi Kugai ise karakter tasarımlarıyla karşımıza çıkacak. Madhousestüdyosundan bizlere ulaşacak animenin müzikleri Ryou Takahashi’ye ait olacak.

13 bölgeye ayrılmış Dowa Krallığı’nda geçen hikayede bu 13 bölgenin her biri büyük bir organizasyon olan ACCA’ye bağlı gözlem/denetim ajansları tarafından gözlenmektedir. Hikayemizin etrafında döndüğü isim ise ACCA’in en kurnaz üyesi olarak bilinen Jean Otis’tir.

Ono Natsume’nin 2013 yılından beri Square Enix’e ait Monthly Big Gangan dergisinde yayımlanan ve geçtiğimiz mayıs ayında 5. cildi piyasaya sürülen mangasının anime uyarlamasıyla birlikte ekranlarda görebileceğimiz karakterlerinin göz doldurduğu ortada ancak mangakanın daha önce uyarlanan hikayeleri gibi bu hikayesi de göz doldurabilecek mi dersiniz?

Kaynak:AnimeFantastica

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.