Jump to content

En Yakışıklı Yüze Sahip Anime Karakterleri

Nones

Önerilen İletiler

Japonların Seçimiyle En Yakışıklı Yüze Sahip Anime Karakterleri

Geçtiğimiz günlerde yaptığı “En Güzel Yüze Sahip Kadın Anime Karakterleri” anketinden sonra Charapedia bu sefer de karşımıza “En Yakışıklı Yüze Sahip Anime Karakterleri” anketiyle çıkıyor.  86 karakterin yer aldığı ve klasik olarak 10.000 kişinin oy kullandığı ankette katılımcıların %30.9’unu erkekler, %69.1’ini kadınlar oluşturdu.Bu anketin, tıpkı en güzel yüzlü kadın anime karakterlerinin sıralandığı ankette olduğu gibi sadece karakterlerin yüzlerinin dikkate alınarak oluşturulduğunu tekrar hatırlatarak sıralamada ilk 20’de kimler yer almış bir bakalım.

20 – Tokiya Ichinose (UtaPri)

19 – Hatake Kakashi (Naruto)

18 – Tachibana Makoto (Free!)

17  Saotome Alto (Macross Frontier)

16 – Levi (Attack on Titan)

15 – Nanase Haruka (Free!)

14  Hibari Kyouya (Katekyo Hitman REBORN!)

13 – Atobe Keigo (Prince of Tennis)

12 – Akashi Seijuurou (Kuroko no Basuke)

11 – Lelouch Lamperouge (Code Geass)

10 – Sebastian Michaelis (Kuroshitsuji)

Kuroshitsuji

9 – Oikawa Toru (Haikyuu!!)

En Yakışıklı Yüze Sahip Anime Karakterleri

8 – Roronoa Zoro (One Piece)

One Piece

7 – Orihara Izaya (Durarara!!)

Durarara!!

6 – Okita Sougo (Gintama)

Gintama

5 – Shiba Tatsuya (Mahouka Koukou no Rettousei)

Mahouka Koukou no Rettousei

4 – Hijikata Toushirou (Gintama)

Gintama

3 – Kise Ryouta (Kuroko no Basuke)

Kuroko no Basuke

2 – Sakata Gintoki (Gintama)

Gintama

1 – Kirito (Sword Art Online)

Sword Art Online

Kaynak: http://www.animefantastica.com/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 54
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Japonların Seçimiyle En Yakışıklı Yüze Sahip Anime Karakterleri   Geçtiğimiz günlerde yaptığı “En Güzel Yüze Sahip Kadın Anime Karakterleri” anketinden sonra Charapedia bu sefer de karşımıza

İnci animeyi izlesen Gintoki'nin erkeklerle ilgili olumlu her ankete neden top 5 ten girdiğini anlarsın. Seçilen gif pek belirtmese de Gintoki yakışıklıdır. Görebileceğin en yakışıklı perma saçlara sa

aa öyle deme Kakashi candır :D

Posted Images

Kise, Şiba ve Sebastian haricindekiler nasıl girmiş ilk 10a anlamadım... Bunlar mı yakışıklı millet mi zevksiz???

Tokia İçinose ve Taçibana Makotoyu daha ön sıralara alalım lütfen amaaa... Hatta oraya bir iki isim de biz eklesek?

Hatta haydi kendi yakışıklı listemizi yapalım? Ne dersiniz?

Yakışıklı surattansa sevdiğiniz erkek karakter anketine dönmüş bu...

@Nones ama 2 numaradaki Gintoki... Tamam 2 numaralık bir suratı yok ama olsun Gintoki bea... 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

16 saat önce, jans09 yazdı:

Kise, Şiba ve Sebastian haricindekiler nasıl girmiş ilk 10a anlamadım... Bunlar mı yakışıklı millet mi zevksiz???

Tokia İçinose ve Taçibana Makotoyu daha ön sıralara alalım lütfen amaaa... Hatta oraya bir iki isim de biz eklesek?

Hatta haydi kendi yakışıklı listemizi yapalım? Ne dersiniz?

Yakışıklı surattansa sevdiğiniz erkek karakter anketine dönmüş bu...

@Nones ama 2 numaradaki Gintoki... Tamam 2 numaralık bir suratı yok ama olsun Gintoki bea... 

Yok ya animeyi izlemeden soğudum :1f61d: Jans listede 3 tane gintama karakteri var ve hiçbirisi yakışıklı değil ne gintama imiş didim yani :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

15 saat önce, jans09 yazdı:

Herkes hayran kızımmm o animeeeeee... Zaten çok pis spo yidim 2016 sezonu izlememiştim... :beaten-onion-head-emoticon:

ahahahahah ya ben de izlemek istiyorum da bakalım ne zamana kısmet olacak. Adına üzüldüm şimdi spoiler izlememe sebebi benim için :1f61d:

Lakin bu karakteri gözüme böyle sokmaya devam ederlerse izler miyim bilemiyorum yani :1f62c:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Naruto - Minato, Noragami - Yato, Kaichou wa maid sama - Usui, One Punch Man - Genos, Fairy Tail - Zeref vb. nerede? Şu an aklıma gelenler bunlar. Heriflere (adamlara) ben erkek olarak baktığımda yakışıklı olduklarını kabul ediyorum. 60% üstü kız oylamış neye dayanarak oylamalışlar hayret. Gintama karakterleri, Kise, Zoro ve Sebastian tamam iyi de liste kesinlikle eksik ve yerler iyi değil. Kirito hele? Ötekilerin yanında "bebe" resmen. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.