Jump to content

En Yakışıklı Yüze Sahip Anime Karakterleri

Nones

Önerilen İletiler

Oylama yapanlar ile benim yakışıklı algım baya farklı herhalde :D sempatik-karizmatik derim birçoğuna. D:  Birinci sıradaki :''D sevimli o ya nasıl yakışıklı.. hem Gintoki de sadece sempatik bazen havalı oluyor işte onun dışında cık. Üç numara dışında  Kise Ryouta yani hiç kimseyi yakışıklı bulamadım he bu da yakışıklı değil de karizmatik işte..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 54
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Japonların Seçimiyle En Yakışıklı Yüze Sahip Anime Karakterleri   Geçtiğimiz günlerde yaptığı “En Güzel Yüze Sahip Kadın Anime Karakterleri” anketinden sonra Charapedia bu sefer de karşımıza

İnci animeyi izlesen Gintoki'nin erkeklerle ilgili olumlu her ankete neden top 5 ten girdiğini anlarsın. Seçilen gif pek belirtmese de Gintoki yakışıklıdır. Görebileceğin en yakışıklı perma saçlara sa

aa öyle deme Kakashi candır :D

Posted Images

3. sırada iyi ki kise vardı -.- Neyse nasıl bi yakışıklılık anlayışları varmış be oylama yapanların anlam vermedim :angry-cute-cat-emoticon:
Shiba Tatsuya  bu şahsiyette ilk 3'te olacak kadar iyimiş ya sonuçlara kaç kez baktım acaba yanlış mı gördüm diye :D Yato yok yok :dying-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Buna liste bile demek istemiyorum. Gerçekten çok boş oy kullanmışlar. İlk olarak Mikoto Suoh yok, Archer'i görmek isterdim listede vs. vs.

Gerçekten çok boşlama bir liste olmuş. Hani listedeki karakterler kötü değil, ama burada konu başlığı ''En yakışıklı yüze sahip anime karakterleri'' listeyi yapacaklarsa konuyu doğru düzgün belirlesinler.

Tam japonlara göre olmuş. Tebrikler :=)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 numara fail bence Kirito'yu atsalar liste baya düzelir zaten. Kirito çocuk yüzlü yakışıklı çizimi de yok şahsen. Gintoki bence de 2 numaralık adam değil ama o bile 1. olsa daha iyiydi yani. Usui ya da İchigo filan konulsa daha mantıklı olurdu 1 no'ya. Hak var birde o bunları çizer karizma ve yakışıklılık olarak. Kalan kişiler güzel olmuş aslında. Zaten popüler olan karakterlerden seçebilecekleri en düzgün liste ama 1 numara bozmuş biraz. Yalnız listenin üst numaralarına çıktıkça aa yok be dedim. Liste ters olabilirmiş cidden birkaç isim hariç. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sahsen ben listeyi cok begendim. Hatta listedeki 20 kisiden 14'unun benim listemde de olacagini rahatlikla soyleyebilirim. Tek sorun Kirito'nun 1. olmasi fakat Sword Art Online'in populerligini ve bu tip anketlerdeki yerini bildigimiz icin artik sasirmiyorum.

.. ayrica yazi icin tesekkurler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...
  • Forum Admin
On 24.08.2016 at 16:29, Nones yazdı:

Bence ilk 10 ters çevrilmeli  Sebastian'ın 10. sırada ve  Zoro'nun 8. sırada olması..... :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Ayrıca biri açıklayabilir mi 2 numaranın yüzü nasıl yakışıklı oluyor?? :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

İnci animeyi izlesen Gintoki'nin erkeklerle ilgili olumlu her ankete neden top 5 ten girdiğini anlarsın. Seçilen gif pek belirtmese de Gintoki yakışıklıdır. Görebileceğin en yakışıklı perma saçlara sahiptir djhfsfdj Gintoki bildiğim anime karakterleri içinde en erkeksi karakterdir. Japonların samuray anlayışına en uygun örnektir. Tembelliği burnunu karıştırıp Kaguraya sürmesi, esprileri, arkadaşlığı, kavgaları ile tamamen olumlu ve olumsuz özellikleri ile erkeksidir. Hep öyle düşünmüşümdür.

Bu paragraf spoiler içerebilir ama

Spoiler

Yeri gelir yanında çalışan iki çocuğun maaşını vermez gider kumara ve içkiye yatırır. Yeri gelir ev sahibesinin yanında çalışan sürekli kavga ettiği ağzı bozuk çirkin suratlı tilki uzaylısı aşık olduğu adam tarafından kandırılıp aldatıldığında nevri döner muhteşem bir şekilde korur kurtarır. Ve her zaman her yerde söylerim şu repliğini : Tüm yükü gene kendin mi omuzlamaya çalışıyorsun? Yaslan göğsüme ve benden ağlayarak yardım iste. Çirkin bir suratla ağladığında senden daha çirkin bir suratla ağlayacağım. Yine karnına ağrılar girene kadar güldüğünde seninle birlikte güleceğim. Bu repliği hocası hakkında çok hassasken hocası tarafından ihanete uğramış Tsukuyo'ya söylemiştir. İlk duyduğum anda dibim düşmüştür.  Bu sebeple Gintoki olumlu ve olumsuz özellikleri ile çok iyi bir abi, çok iyi bir baba, çok iyi bir arkadaş, çok iyi bir koca, çok iyi bir bacanak olur. Kısaca demek istediğim şey bence top 5 e yakışıklı olarak girmesinde karakterin yüzü kadar kişiliği de neden olmuş.

Ek olarak bir yerde Hijikata ya yakışıklı değil demişsin küstüm. Neyse sen yakışıklı bulma bir rakip eledim hehehehe :yeah-milk-bottle-emoticon:

Ya bu yakışıklı listesi saçma... Çoğu anime çok bilindiği için karakterleri daha popi oluyor. Tüm serileri düşünürsek ilk 10 da en az 7-8 yaoi ve shounen ai karakteri görmemiz lazım. Gerçi bazı Usui gibi popi karakterler girmemiş ki listeye objektif iş bekliyoruz biz de :D 

Kişisel olarak belirteyim şimdiye kadar gördüğüm en yakışıklı karakter Dantedir. Bicepsleri bile listedekilerin çoğunu sollar yakışıklılıkta hdsgfsjdhgk

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.