Jump to content

( 12 / 12 ) Show by Rock!!

Rosiecy

Önerilen İletiler

Resmi ekleyen

Anime Adı : Show by Rock!!

Anime Türü : Komedi Müzik

Bölüm Sayısı : 12 / 12

Yapım Yılı : 2015

Çevirmenler : Aurantiaco

Düzenleme : Rosiecy

Özet; Cyan, en sevdiği ritim oynunu oynerken birden kendini müziğin güç sayıldığı Midi Şehri'nde bulur ve müzik macersası Show By Rock!! başlar. Cyan güzel ve güçlü müzik yapanların şehri kontrol etme yeteneği kazandığını öğrenir. Anca her müzik saf ve temiz değildir. Bütün Midi Sehri'ni karanlığa gömecek şeytani bir plan yapılıyordur. Cyan'ın bunu durdurması için çok mu geç? Cyan Hijirikawa kendisini hep sıradan bir dünyadaki sıradan bir insan olarak görür. Gitar çalmakta çok yeteneklidir ancak kendine olan güvenindeki eksiklik yüzünden bir grupta çalma ve milyoner olma hayaline asla yaklaşamamıştır. Henüz içinde yatan güçten, şeytani güçleri büyülü müziğiyle alt etme gücünden haberdar değildir. Cyan, Chuchu, Retoree ve Moa'ya müziğin her şey olduğu bu dünyada eşlik edin.

Klasör Linki

This is the hidden content, please

logo.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 45
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Show by Rock!! Anime Türü : Komedi Müzik Bölüm Sayısı : 12 / 12 Yapım Yılı : 2015 Çevirmenler : Aurantiaco Düzenleme : Rosiecy Özet; Cyan, en sevdiği ritim

12. Bölüm Final eklenmiştir ve böylece seri tamamlanmıştır. İyi seyirler... :)

Azim diye buna derim, ayakta alkışlıyorum şu anda dsakldjsfdgkfl Elinize sağlık 

Posted Images

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.