Jump to content

Mumei’nin Gerçek Boyuttaki Figürünü Gördünüz mü?

Nones

Önerilen İletiler

Koutetsujou no Kabaneri’nin Yıldızı Mumei’nin Gerçek Boyuttaki Figürü Yapıldı

Kabaneri & Battery Exhibition ~Sanshin Mokuhyō de Rokkon Seijō ~ etkinliğinde ilgi çekici ve bir o kadar da çarpıcı bir tanıtım yapıldı. Bu tanıtımda bizlere Koutetsujou no Kabaneri’nin ana karakterlerinden biri olan Mumei’nin gerçek boyutlardaki figürü -hatta heykeli demek daha doğru olur sanırım- gösterildi.

Mumei

Karaktere sesiyle hayat veren Sayak Senbongi’nin tanıtımını yaptığı bu heykel gerçekten etkileyici gözüküyor. Gerek kalite, gerekse de çizim açısından başarılı gözüken heykelimiz, detaylarıyla da göz dolduruyor.

Figürün üstünde çalışılırken animenin karakter tasarımcısı ve şef animasyon yönetmeni Yasuyuki Ebara, danışman Junpei Kasaoka eşlik etmiş ve tasarıma destek vermiş. Aynı şekilde animenin yönetmeni Tetsuro Araki de silah modellemelerini incelemiş ve bu doğrultuda destek ve yönlendirmelerde bulunmuş. Eh, bu kadar detaylı inceleme ve de yardımlardan sonra etkileyici olmaması şaşırtıcı olurdu.

Peki Mumei’ye sahip olmak ister misiniz? Eğer isterseniz bu mümkün. Bu gerçek boyutlardaki figürün fiyatı 2,500,000 yen yani yaklaşık olarak 25 bin dolar.

Kaynak: http://www.animefantastica.com/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Giysileri de gerçek kumaştan olsaymış bari :P

Oranları gerçek boyutlardan farklı olmuş, sadece bir insan boyutunda demek daha doğru olur. Ama epey kaliteli bir çalışma olmuş, bizde de çok sanatsal çalışmalar var mesela.. :P

Ankara'nın Gundam'ı aheey aheey :happy-dancing-crazy-rabbit-emoticon:

Spoiler

robot-heykel-melih-gokcek.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence biraz fazla pahalı -.-*

Az daha gerçekçi olsaymış keşke bana pek gerçekçi gelmedi Cry T-T

Güzel aslında ama etek kısmına çok gıcık oldum _-_

Aynısının Madaralı olanını yapsalar 3 katını öderim -.-*

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.