Jump to content

Japonlara Göre En Kötü 10 Anime Serisi Uyarlaması

Nones

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 30
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

GTO? FMA? DBZ? Kiseijuu bile mi? bu japonlarda zevk anlayışı yok kiseijuu bana göre baya güzel bi seriydi animesini de çok güzel yapmışlardı. GTO zaten başyapıt FMA'nın eskisi biraz kötüydü ama anlaya

Japonlara Göre Stüdyonun Uyarladığı İçin Özür Dilemesi Gereken En Kötü 10 Anime Serisi Uyarlaması Ünlü Japon internet sitesi Goo Ranking’de 500 kişinin katıldığı ankete göre Japonlara göre anime

School Days gibi hangi kafa ile yazıldığı belli olmayan anime varken ilk 3'te Dragon Ball ve Fullmetal Alchemist gibi serilerin olması bende şok etkisi yarattı. Çok şükür yine Japonlarla aynı fik

GTO gibi efsane şahaser gibi bir anime nin en kötü listesinde 4. olması işte ironi budur bu adamlar nu kadar efsane seriler yapıp aynı zamanda bu efsanaleri reddetmeleri dir 
Zaten liste başlı başına saçmalık listeye oy verenler acaba japonyanın weebolarımı gerçi alayı weebo bu kafayla da nese 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kiseijuu: Sei no Kakuritsu şuan izlediğim animeler arasında ilk 20'ye girer. Konusu itibari ile 3-4 sezon daha götürebilecek bir seri. 500 kişinin önüne ne tür seçenekler koyduklarını merak etmeye başladım, ki 500 kişiye dayalı bir anketin geçerli olması için Japon olması yetiyor mu? Komik. Elfen Lied, Absolute Duo gibi serilerin olması gerekirken böyle efsanevi serilerin olması bana trol gibi geldi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.