Jump to content

Japonlara Göre En Kötü 10 Anime Serisi Uyarlaması

Nones

Önerilen İletiler

Japonlara Göre Stüdyonun Uyarladığı İçin Özür Dilemesi Gereken En Kötü 10 Anime Serisi Uyarlaması

Ünlü Japon internet sitesi Goo Ranking’de 500 kişinin katıldığı ankete göre Japonlara göre anime uyarlamasını yapan stüdyonun izleyicilerden özür dilemesi gereken en kötü 10 uyarlama serisi seçildi.

10.  Majin Tantei Nougami Neuro

9. Houshin Engi

8. Ping Pong Club

7. Kiseijuu: Sei no Kakuritsu

6. Thermae Romae

5. Aku no Hana

En Kötü 10 Anime Serisi Uyarlaması

4.  (GTO) Great Teacher Onizuka

En Kötü 10 Anime Serisi Uyarlaması

3. Fullmetal Alchemist (2003)

en kötü animeler

2. Terra Formars

en kötü animeler

1. Dragon Ball

en kötü animeler

Listenin ilk 3’ü bana göre çok yanlış olmuş diyebilirim peki sizlere göre gelmiş geçmiş en kötü uyarlama anime serileri hangileri?

Kaynak: http://www.animefantastica.com/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 30
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

GTO? FMA? DBZ? Kiseijuu bile mi? bu japonlarda zevk anlayışı yok kiseijuu bana göre baya güzel bi seriydi animesini de çok güzel yapmışlardı. GTO zaten başyapıt FMA'nın eskisi biraz kötüydü ama anlaya

Japonlara Göre Stüdyonun Uyarladığı İçin Özür Dilemesi Gereken En Kötü 10 Anime Serisi Uyarlaması Ünlü Japon internet sitesi Goo Ranking’de 500 kişinin katıldığı ankete göre Japonlara göre anime

School Days gibi hangi kafa ile yazıldığı belli olmayan anime varken ilk 3'te Dragon Ball ve Fullmetal Alchemist gibi serilerin olması bende şok etkisi yarattı. Çok şükür yine Japonlarla aynı fik

Bu nasıl bir liste :D

Gerçi mangalarını okumadığım için bilemeyeceğim ama GTO ve FA ya çok şaşırdım.

Asıl Toei'nin OP fanlarından özür dilemesi gerek. Hatta özür yetmez, dogeza yapmaları lazım. Neyse..Zaten anlamıyorum pek Japonları ondan no comment deyip geçmeli

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

valla Tokyo ghoul'u yapan studio pierrot'un bırak özür dilemeyi anime yapmayı bırakması lazım anca bu kadar kötü yapabilirlerdi animeyi umarım 3.sezon yapıp seriye daha fazla hakaret etmezler :bled2-onion-head-emoticon: onun dışında rosario to vampire'ın mangası çok güzelken animesi tam bi fiyaskoydu hikayeyi umursamayıp full ecchi'ye odaklanarak batırdılar seriyi ve bu ikisi kadar kötü olmasa da danmachi'nin adaptasyonu çok yüzeyseldi fazla kitap işlemek için baya detayı atladılar

edit:ayrıca şimdi gördüm de kiseijuu ne alaka ya mangasını okumuş biri olarak söylüyorum atlanan bazı yerler olsada çok güzel  adapte ettiler bence olacakları bilmeme rağmen yinede zevkle izlemiştim müzikleri olsun animasyonu olsun 10 numara seriydi :confused-milk-bottle-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GTO? FMA? DBZ? Kiseijuu bile mi? bu japonlarda zevk anlayışı yok kiseijuu bana göre baya güzel bi seriydi animesini de çok güzel yapmışlardı. GTO zaten başyapıt FMA'nın eskisi biraz kötüydü ama anlayamıyorum yinede o kadar kötü seri varken bunları seçme nedenlerini. Bana göre;

5- Berserk(2016)

4- Aoharu x Kikanjuu

3- Ajin(animasyonları rezaletti konusu güzel olsada ben ve bisürü kişi izlemeyi bıraktı)

2- Hundered

1- Ping Pong the animation

bu şekilde olmalıydı ilk 5(sadece şimdi aklıma gelen basit örnekler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

44 dakika önce, BadDragoon yazdı:

GTO? FMA? DBZ? Kiseijuu bile mi? bu japonlarda zevk anlayışı yok kiseijuu bana göre baya güzel bi seriydi animesini de çok güzel yapmışlardı. GTO zaten başyapıt FMA'nın eskisi biraz kötüydü ama anlayamıyorum yinede o kadar kötü seri varken bunları seçme nedenlerini. Bana göre;

5- Berserk(2016)

4- Aoharu x Kikanjuu

3- Ajin(animasyonları rezaletti konusu güzel olsada ben ve bisürü kişi izlemeyi bıraktı)

2- Hundered

1- Ping Pong the animation

bu şekilde olmalıydı ilk 5(sadece şimdi aklıma gelen basit örnekler

Fmanın zaten eskisinden bahsediyolar büyük ihtimal mangadan uzaklaştığı için seçmişlerdir sonuçta izleyenlerin hemen hepsi brotherhood tercih ediyo ve bencede fmanın yeri gayet normal ancak gto ve dbz hakkında bişey diyemem mangalarını okumadım

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.