Jump to content

Japonlara Göre En Kötü 10 Anime Serisi Uyarlaması

Nones

Önerilen İletiler

On 25.08.2016 at 22:56, Nones yazdı:

School Days gibi hangi kafa ile yazıldığı belli olmayan anime varken ilk 3'te Dragon Ball ve Fullmetal Alchemist gibi serilerin olması bende şok etkisi yarattı.

Çok şükür yine Japonlarla aynı fikirde değilim :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Olay en kötü anime değil stüdyo nun seriyi batırması orda yazanların çoğu haklı özellikle fullmetal alchemist berbat etmişlerdi seriyi şükürler olsun ki 2007 de brotherhood ismi ile remake geldi de düzelttiler.Orda yazanların mangalarını eğer okumadıysan bi bak öle animeleri izle potansiyel farkını görürsün school days i bende sevmem ama mangasını iyi uyarladıklarını düşünüyorum özellikle bu serilere oranla

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 30
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

GTO? FMA? DBZ? Kiseijuu bile mi? bu japonlarda zevk anlayışı yok kiseijuu bana göre baya güzel bi seriydi animesini de çok güzel yapmışlardı. GTO zaten başyapıt FMA'nın eskisi biraz kötüydü ama anlaya

Japonlara Göre Stüdyonun Uyarladığı İçin Özür Dilemesi Gereken En Kötü 10 Anime Serisi Uyarlaması Ünlü Japon internet sitesi Goo Ranking’de 500 kişinin katıldığı ankete göre Japonlara göre anime

School Days gibi hangi kafa ile yazıldığı belli olmayan anime varken ilk 3'te Dragon Ball ve Fullmetal Alchemist gibi serilerin olması bende şok etkisi yarattı. Çok şükür yine Japonlarla aynı fik

4 saat önce, perseus1212 yazdı:

Olay en kötü anime değil stüdyo nun seriyi batırması orda yazanların çoğu haklı özellikle fullmetal alchemist berbat etmişlerdi seriyi şükürler olsun ki 2007 de brotherhood ismi ile remake geldi de düzelttiler.Orda yazanların mangalarını eğer okumadıysan bi bak öle animeleri izle potansiyel farkını görürsün school days i bende sevmem ama mangasını iyi uyarladıklarını düşünüyorum özellikle bu serilere oranla

Not: School days manga değil eroge(+18 içerikli dating simulator)'dir

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çoğu kişiyle aynı fikirdeyim. İlk 3 olmamış. Kiseijuu efsaneydi. Yani mangasını okumadım sadece şöyle bir ingilizce sayılarına bakmıştım. Beni etkileyen bir animenin listede olması cidden beni üzdü. :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

Ah şu Japonlar...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Berserk 2016' nın 3D çizimleri çoğu kişinin gözüne batıyor ama bence o kadar da kötü değil be :l Hele şu yayınlanan son bölüm beni bir çok animeden daha çok heyecanlandırdı diyebilirim . Kiseijuu, DB, FA.. valla bunların neresini beğenmemişler anlamadım:panda-12:.Onun dışında bu Japonlar çok zevksiz hocam. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

konu animelerin güzel olup olmadıgı degil. uyarlamasının güzel olup olmadıgı, mangasını okumadan bence guzel uyarlanmış nasıl diyorsunuz. kiseijuu güzel anime evet ama belki mangası daha güzeldi potansiyeli harcandı, fmanın ilk versiyonunu izlemedim ama ikincisini yaptıklarına göre ilkinin kötü olduğunu düşünmüşler. dragon ball da aynı şekilde güzel anime ama mangası daha iyi olabilir ki şu konudan sonra 4 bölüm okudum cidden cok sürükleyici ve komikti animesini izlememiş olsam devamını da okurdum.  vardır japonların bir bildiği konu manga olunca :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.