Jump to content

GANTZ

Önerilen İletiler

Gantz

Diğer adları:ガンツ

Tür:Aksiyon,Ecchi,Mecha,Uzay,Korku

Yayın Tarihi:13.04.2004 ve 18.11.2004 arası

Yapımcılar:Oku Hiroya, GONZO

İzleyici kitlesi: 18+

Korono Kei yalnız yaşayan bir lise öğrencisidir.Animenin baş karakteri olmasına rağmen bize sapık olarak tanıtılmıştır.Bir gün hayatını değiştirecek olan metro istasyonuna gider orda çocukluk arkadaşı Kato'yu görür kendi kendine düşünürken o sırada evsiz bir adam rayların üstüne düşer.Kato bunu görüp hemen yardıma koşar.Kei kendine hakim olamaz ve Kato'ya yardım etmeye gider.Evsiz adamı kurtarmalarına rağmen hayatlarının sonu gelmiştir ama aniden kendilerine bir odada bulurlar.Odada 5-6 kişi daha vardır.Önlerinde sadece siyah bir top durmaktadır.

Gantz gerçekten çok kaliteli bve sağlam bir anime  ama çok  şiddet ve cinsellik var  herkes kaldıramaz ama ben kaldırabiliyorum ve çok sevdim mangasıda çok süper izlemenizi tavsiye ederim gerçekten çok güzel

Karakter Tanıtımları:

Korono Kei

Resmi ekleyen

Animenin baş karakteridir.Tamamen bir sapık olmasına rağmen ilerki bölümlerde acımasız bir insan olabiliyor.Ayrıca Kato'nun imrediği bir kişiliktir.

Kato Masaru           

Resmi ekleyen

Kato Masaru Kei'nin çocukluk arkadaşıdır... Her zaman kei gibi olamak ister ve masum insanları kurtarmak ister.

Reika           

Resmi ekleyen

Kendisi ünlü bir mankendir.Mangada baş karakterlerden biridir.Kei'ye deli gibi vurulmuştur.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.