Jump to content

Masaüstü Resimleriniz?

Misafir Pyskhe

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 563
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Tek işsiz benim Masaüstüm herhalde -_- B) Veee evet okulada böyle götürüyorum :ph34r: Hocalar beni böyle kabul etti :D

En müthişinden    

Tüm masaüstü resimleri spoiler içine alınmıştır... Lütfen eklerken dikkat ediniz..... Düzeltmelerin biri hariç (arkadaş 48 punto ile yazmıştı 10 yaptım) hepsi resimlerle alakalıdır. Hiçbir imla h

Posted Images

On 20.01.2013 at 21:16, 'Amygirl yazdı:

Değiştirdim nasıl olmuş? :D

Spoiler

Resmi ekleyen

arka plan harika ama masa üstü için aynısını söylemek zor :D

Buda benim şuan ki masaüstüm.

Spoiler

Resmi ekleyen

Düzenlenme: jans09 tarafından
Resimler spoiler içineeee :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben onu düzenlicem diye ne çektim biliyor musun :angry: çöplük gibiydi :D :D

dur dur düzelmiş halimiydi o ? eski hali belediye çöplüğüyle yarışabilirdi sanırım :D bu arada dosya ikonlarına fairy tail'den bir şeyler yaparsan süper olur.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

onu nasıl yapacam kii :huh: bilmiyorum ben..

Buraya Tıkla Erca İkonlarını indir Şifresi:deskanime daha sonra ikonlarını bir yere çıkart ikonunu değiştirmek istediğin klasöre sağ tıkla özellikler-simge değiştir deyip istediğin ikonu seç tamam de yalnız ikonların bulunduğu yer değişirse normale dönüyor o yüzden yaptıktan sonra ikonları gizlemeni tavsiye ederim.istersen nette fairy tail icon pack gibi şeyler ile daha iyi veya daha fazlasınıda bulabilirsin :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Buraya Tıkla Erca İkonlarını indir Şifresi:deskanime daha sonra ikonlarını bir yere çıkart ikonunu değiştirmek istediğin klasöre sağ tıkla özellikler-simge değiştir deyip istediğin ikonu seç tamam de yalnız ikonların bulunduğu yer değişirse normale dönüyor o yüzden yaptıktan sonra ikonları gizlemeni tavsiye ederim.istersen nette fairy tail icon pack gibi şeyler ile daha iyi veya daha fazlasınıda bulabilirsin :D

arigato gozaimashitaa :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.