Jump to content

Masaüstü Resimleriniz?

Misafir Pyskhe

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 563
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Tek işsiz benim Masaüstüm herhalde -_- B) Veee evet okulada böyle götürüyorum :ph34r: Hocalar beni böyle kabul etti :D

En müthişinden    

Tüm masaüstü resimleri spoiler içine alınmıştır... Lütfen eklerken dikkat ediniz..... Düzeltmelerin biri hariç (arkadaş 48 punto ile yazmıştı 10 yaptım) hepsi resimlerle alakalıdır. Hiçbir imla h

Posted Images

Kıskanırsınız diye atmak istememiştim ama siz istediniz. Madem öyle, atıyım bare. :D

Spoiler

38b6Qp.pngkrN9Ny.png9XJanr.pngrLl5Wz.png

+ ları bu yorumun tam sağ alt köşesinde "beğen" butonu var, ordan verebilirsiniz. Aasdasg :D şaka şaka.

Yoğun istek üzerine birazdan Black Bullet ve Kurosaki İchigo şeklinde ki masaüstünü de atıcam. : :DŞukular şelale. :D

Not: Aslan belgeseli isimli klasör sadece makara maksatlıdır. yanlış anlaşılma olmasın :D Sonra demeyin, artık bu insanları bırakmış hayvanlara merak salmış diye asdasf :D

Düzenlenme: jans09 tarafından
Resimler spoiler içineeee :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 26.06.2014 at 00:07, Lethal yazdı:

Kıskanırsınız diye atmak istememiştim ama siz istediniz. Madem öyle, atıyım bare. :D

Spoiler

38b6Qp.pngkrN9Ny.png9XJanr.pngrLl5Wz.png

+ ları bu yorumun tam sağ alt köşesinde "beğen" butonu var, ordan verebilirsiniz. Aasdasg :D şaka şaka.

Yoğun istek üzerine birazdan Black Bullet ve Kurosaki İchigo şeklinde ki masaüstünü de atıcam. : :DŞukular şelale. :D

Not: Aslan belgeseli isimli klasör sadece makara maksatlıdır. yanlış anlaşılma olmasın :D Sonra demeyin, artık bu insanları bırakmış hayvanlara merak salmış diye asdasf :D

:o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o Banada versene packı asd

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kurosaki İchigo Version. (Bunu çok çok çok daha beğeniceğinize eminim.)

Hazırmısın?

Açmak istediğine eminmisin?

Tamam o zaman, benden günah gitti.!

Spoiler

DXNGY3.pngP3LG1d.png0VMrRY.png27XPOE.png1PQ7pB.pngQXryyg.pngGn8GG3.pngmlYRRZ.pngrLlyyP.png

+ ları bu yorumun tam sağ alt köşesinde "beğen" butonu var, ordan verebilirsiniz. :D Şaka şaka

Düzenlenme: jans09 tarafından
Resimler spoiler içineeee :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 26.06.2014 at 01:30, Lethal yazdı:

Kurosaki İchigo Version. (Bunu çok çok çok daha beğeniceğinize eminim.)

Hazırmısın?

Açmak istediğine eminmisin?

Tamam o zaman, benden günah gitti.!

Spoiler

DXNGY3.pngP3LG1d.png0VMrRY.png27XPOE.png1PQ7pB.pngQXryyg.pngGn8GG3.pngmlYRRZ.pngrLlyyP.png

+ ları bu yorumun tam sağ alt köşesinde "beğen" butonu var, ordan verebilirsiniz. : :DŞaka şaka

2. ve 3. çok iyide digerleri kötü :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.