Jump to content

Sizce En İyi "Gotik-Fantasy-Korku" Animesi

Red-King

Önerilen İletiler

Sizce En İyi "Gotik-Fantasy-Korku" Animesi

Benim için ilk sırayı alan Vampire Hunter D oluyor tabiki.

Karakterler olsun, yaşattığı ortam olsun, tamamen istenilen kıvamda;

Gotik ve Fantasy karması.

225986_1024_d_a_vampirvadasz_verszomj_06

İkinci sırayı bölüştürdüğüm animeler ise Hellsing ve Gantz, bu iki serinin yeri bende her zaman farklı olacaktır. 

Hellsing, az rastlanan türden bir tipleme, milli kontumuz, draculamız, Alucard.

Tek kelime COOL! 

Benden gelen bir vampir hastalığı tabi ki, Fantasy harmonisi!

maxresdefault.jpg

Gantz, konusunu çok sevdiğim bir animedir.

Usta ellerden çıktığı belli oluyor.

Örgüyü en iyi şekilde içimize işlediğini düşünüyorum, ustaca düşünülmüş bir kurgusu var.

1436899410.jpeg

Aklımda daha bir çok seri olmasına rağmen altın paketi sizlere sundum. Güncel bilgilerimi eklemedim.

Peki sizin seçenekleriniz nedir? Yorumlayın bakalım. Belkide kaçırdığımız bir şeyler vardır.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

anime olarak Kiseijuu, Claymore, Darker than black ve şu an yayınlanan Re:zero beğendiğim dark fantasy serilerinden :panda-07:

onun dışında Tokyo ghoul ve Berserk'in mangası sağlamdır baya (animelerini izlemenize gerek yok hatta izlemeseniz daha iyi :D)

ve son olarak animesinde de bi miktar olsada Overlord'un light novel'ı baya kanlı vahşetlidir türü sevenlere duyurulur :admire-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, Barış yazdı:

overlord'un light novel'ını okudum. hakikaten dehşet bir hikaye. canlı canlı insanların derilerini mi yüzmeler, genelevdeki fahişeyi sex sırasında öldüresiye dövmeler, bi kız kardeşlerin hikayesi vardı ki içim acıdı. 

Spoiler

aynen Foresight grubunun başına gelenlere ben de üzülmüştüm Ainz'e de sövmüştüm baya o kitapta bide vahşet bakımından 9. kitap da fenaydı adam bildiğin 250 bin kişiyi katletti tek başına :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 sene sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.