Jump to content

En İyi Aşk Hikayelerinin Yer Aldığı 10 Anime

Nones

Önerilen İletiler

Japonların Seçimiyle En İyi Aşk Hikayelerinin Yer Aldığı 10 Anime

En erkeksi, en vurdulu kırdılı, en savaş odaklı animelerde bile araya bir aşk hikayesi de sıkıştırılsın istiyor şu deli gönüller. İşte bu sebepledir ki en olmayacak animeler de bile birkaç karakteri birbirine yakıştırıp “Bunlar beraber olsunlar yeaa!” diyen bir güruh peyda oluveriyor hemen. :D Bunun üzerine Charapedia da her şeye yakışan, her şeyde aranan aşkı en güzel işleyen animeleri sormuş Japon anime ve manga severlere. Ankete katılanların 30 yaş altında olduklarını belirterek Japonların kalplerini eriten en iyi 10 aşk hikayesi hangi animelerde yer alıyormuş bakalım.

10. Nagi no Asukara / 210 oy

9. Chuunibyou demo Koi ga Shitai! / 212 oy

8. Akagami no Shirayuki-hime / 214 oy

7. Hachimitsu to Clover / 241 oy

6. Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru. / 249 oy

5. Ore Monogatari!! / 279 oy

4. Sword Art Online / 324 oy

3. Clannad / 329 oy

2. Toradora! / 402 oy

1. Kimi ni Todoke / 594 oy

Sizlerin en iyi aşk hikayesi hangisi?

Kaynak: http://www.animefantastica.com/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 32
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kimi ni Todoke haketmiş diyebilirim ama  Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru 'yu daha ön sıralarda beklerdim. Shigatsu wa Kimi no Uso da listede olabilirdi.

İçinde Lovely Complex,Ao Haru Ride,Akatsuki no Yona,Shigatsu wa kimi no uso, Itazura na kiss gibi animelerin olmadığı listeye liste demem.Daha pek çok var ama saymayacağım

Bu liste ol-ma-mış Bir sürü shoujo, romantizm animesi izledim, hiçbiri beni Kyoukai no Kanata kadar etkilemedi. Bence ilk 3'e girmeyi kesinlikle hakediyor. Ayrıca Yahari...  ne alaka ? Orda aşk mı va

Posted Images

liste iyi güzel hepsi duyulmus animeler  de  . Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru.  daha fazla oy beklerdim az olmus   japonlar gene yeni serilere oy vermiş  Akagami no Shirayuki-hime  1.seoznunu zevkle izledim ama 2.sezon bildiğimizz hareme dönmüş olmadı bu serinin burdaki varlıgı ayrıca lovely complex ile golden time + itanazura kisss nerde bu listede olması gereken animeler onlarda

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Liste bana oldukça tuhaf geldi her zamanki gibi.Japonların aşk anlayışı da farklı sanki.Bu listedeki animelerden en fazla 2 si olurdu benim listemde fazlası değil.SAO'yu görmek şaşırtmadı.Golden Time, Itazura Na Kiss, Soredemo Sekai Wa Utsukushi, Kaichou Wa Maid Sama veya Lovely Complex animelerinden biri bile yok şaşırmamak elde değil.Nasıl bir hikaye nasıl bir aşk anlayışı var bu Japonların hiç bir ankette doğru düzgün anlamış değilim.Bence anket kısmını Japonların dışında milletler yapsın böyle giderse bir kaç seneye kalite iyice düşecek...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.