Jump to content

Japonlar En Sinir Bozucu Kız Anime Karakterlerini Sıraladı!

Nones

Önerilen İletiler

• 2 hafta sonra...
  • Yanıtlar 34
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Japonlardan gene saçma listeler klasiği 

Orihime'nin olmaması llginç Kagura'yı sevmeyip onu mu seviyorlarmış yani :D bide diğerlerini anlayabiliyorum ama 1-5-6 ve 9. sıradaki karakterlerin nesini sinir bozucu bulmuşlar merak ettim

On 04.09.2016 at 01:16, Celine yazdı:

Orihime niye olsun listede saçmalayın gıcık insan görmemişsiniz siz. Gıcıklık yapan karakterleri koymuşlar listeye sadece. Yani baş rol karaktere gıcıklık yapanlar listesi olmuş bu. Kagura'da Sakura'da Erina'da başrolü ezmişliği veya ezmeye çalışmışlığı var. Ondan listedeler.  Bulduğum ortak nokta bu. Hatta Chitoge'de baş karaktere başlarda hep ters aksi gider ezerdi. Tsunderemsi karakterler yer almış listede anladığım kadarıyla. Gerçi Kagura Sakura Chitoge hepsi favori karakterlerim. 

Söylediğin gibiyse evet Kagura başı bile çeker. En baba bayan karakter bence kendisi :D (favorilerimden ayrıca )

Ama izleyiciler açısından sinir bozucuysa kastettikleri Kagura'nın bu listede işi yok. :dunno-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...
On 31.08.2016 at 12:47, Misafir yazdı:

Kagura? 5. sırada? Ve Sakura'dan daha sinir bozucu? Daha neler...

Bu bir yana, Nina Einstein gibi bir karakter nasıl listede olmaz hayret.

Tamda onu diyordum.. Nina gibi sesini dahi duymaya tahammülüm olmayan bir kız nasıl olmaz anlamadım :')

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Liste zaten saçma hani sinir bozuculuk da tartışılır da Teruhashi Kokomi niye bu listede... Karakter zaten animelerdeki sinir bozucu mükemmel kız tipiyle dalga geçmek için yaratılmış, ironiyi anlayamamışlar mı? 

Bu arada geçen sezondan Watashi ga Motete Dousunda'nın Serinuma Kae'sine bayrağını verir bu listede en başa koyarım kardeşim. Sakura'ya bile bir yerde tahammül edebiliyordum, bu hatun beni çileden çıkarttı çünkü. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.