Jump to content

(Anket) En Sevdiğiniz Anime Türleri?

青い FAIA

Anime Türüm Bu Olmalı  

54 oy

1. 1. Anime izlerken hangi türe öncelik tanırsınız?

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 230
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Otakuların En Sevdiği Anime Türleri ile Anime Önerileri   Japanya’da Kozue Suzuki ve Woman Insight dergisinin bir editörü tarafından yapılan ankette 125 otakuya (44’ü erkek, 81’i kadın) “En se

en sevdiklerim romantik okul ve komedi üçlüsüdür :ahaaah-onion-head-emoticon: . diğer türleri de severim ama bunlar favorimdir :embarrassed4-onion-head-emotico

tabikide romantizm,komedi ve okul >-<

Yazmışlar ben de yazayım. -,-

Mecha, normalde tercihlerim arasında yoktu lakin bugün sevmeye başladım. Korku, gizem, spor, vampir, psikolojik, müzik, askeri bu da yoktu ama artık var gene bugünden sonra. Yazdıklarımın hepsine oy verdim. :D 
Ama içlerinde en sevdiklerim korku, spor ve psikolojik. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

eğer hayatın boyunca tek bir tür izleyeceksin deseler, seçimim Seinen tabi ki

Bunun dışında komediyi çok severim. Bilim kurgu, aksiyon, polisiye, mecha, karmaşık olaylar silsilesi ve gizeme bayılır mıyız? elbette.

Ama hepsinin dışında shounen de çok severim. Lovecom, ouran high school gibi çerezlik, konusu güzel ve komik olan shoujoları da severim.

Spır animelerinin de yeri ayrıdır  :super-onion-head-emoticon:

Konu mühim.. tüm olay konu

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Birden fazla seçenek seçebildiğimiz kısmını oy verdikten sonra gördüm :D Dikkatsizliğime gelmiş :( O nedenle sadece Komedi türüne oy verebildim :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.