Jump to content

Japonlara Göre 2016 Yazının En İyi 20 Anime Serisi

Nones

Önerilen İletiler

Japonlara Göre 2016 Yazının En İyi 20 Anime Serisi Belirlendi

Ünlü Japon sitesi Goo tarafından yapılan ankete göre 2016 yaz sezonunun en iyi 20 anime serisi sıralandı. Sürpriz sonuçlara hazır mısınız?

20. Amanchu!

19. Danganronpa 3 – The End of kibō hō gakuen

18. Fukigen na Mononokean

17. Taboo Tattoo

16. Binan Koukou Chikyuu Bouei-bu LOVE!

15. Hatsukoi Monster

14. Cheer Danshi!!

13. Kono Bijutsubu ni wa Mondai ga Aru!

12. Momokuri

11. D.Gray-man Hallow

10. Days (TV)

Japonlara göre en iyi yaz sezonu animeleri (Days)

9. Shokugeki no Souma Ni no sara

Japonlara göre en iyi yaz sezonu animeleri (Shokugeki no Souma Ni no sara)

8. Handa-kun

Japonlara göre en iyi yaz sezonu animeleri (Handa-kun)

7. Amaama to Inazuma

Japonlara göre en iyi yaz sezonu animeleri (Amaama to Inazuma)

6. ReLIFE

Japonlara göre en iyi yaz sezonu animeleri (ReLIFE)

5. Saiki Kusuo no Ψ-nan

Japonlara göre en iyi yaz sezonu animeleri (Saiki Kusuo no Ψ-nan)

4. Love Live! Sunshine!!

Japonlara göre en iyi yaz sezonu animeleri (Love Live! Sunshine!!)

3. Berserk

Japonlara göre en iyi yaz sezonu animeleri (Berserk)

2. Orange

Japonlara göre en iyi yaz sezonu animeleri (Orange)

1. Battery

Japonlara göre en iyi yaz sezonu animeleri (Battery)

Çizim ve animasyonlarıyla oldukça eleştirilen Berserk’i en iyiler arasında görünce şaşırdınız mı? Yine bir anket sonucunda Japon seyircilere göre animasyon kalitesinin bir animeyi sevmelerinde en az belirleyici kriter olarak çıktığını biliyor muydunuz? Ya diğerleri? Sizlere göre bu sezonun en iyi anime serileri hangileri?

Kaynak: http://www.animefantastica.com/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 22
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Japonlara Göre 2016 Yazının En İyi 20 Anime Serisi Belirlendi   Ünlü Japon sitesi Goo tarafından yapılan ankete göre 2016 yaz sezonunun en iyi 20 anime serisi sıralandı. Sürpriz sonuçlara ha

Posted Images

Takip ettiğim tek anime 1. olmuş ne diyeyim :D ama yakışmış 1.liğe. Slice of Life yönü kuvvetli, yapmacıklıktan uzak ve samimi bir anime bana göre. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hatsukoi monster kadar zırva ötesi bir serinin listede olması beni şaşırtmadı. İlk başta absürt komedi diye başladım ama 3. bölümün yarısına kadar zor dayandım. Bu tip saçmalıkları cidden seviyor Japonlar.

Days çok sempatik ilerliyor, Battery de ilgimi çekmişti ama 1. sırada olduğuna göre ona da hemencecik başlayayım beklemeden. 

Handa- kun'u listede görmek çok güzel. 

Orange ve Saiki kuuo no Ynan gözüme çarpmıştı, bir bakayım bari madem listede varlar.  

Berserk 'in listede bu kadar üstte olması şaşırttı ama evet çok güzel olmuş! Danganronpa ve DGray man'in listede olması zaten beklendik bir durum.

Genel olarak yeni serilerden çok fazlası hakkında fikrim yok, genel olarak gözüme çarpan ama henüz bakmadığım seriler. Güncel takip edemiyorum pek o yüzden listeyi eleştiremeyeceğim :3 Ama eminim ki listede olması gereken ama olmayan seriler vardır, Japon beğenisine güven olmaz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bersek'in ilk üç bölümünde yaptığı atlamalar dısında pek bir sorunu yok. 3 boyutlu diye eleştirilmesini doğru bulmuyorum tabi ki sektör gelişecek, ilk bölümlerde karakterlerin hareketlerinde  donukluk vardı fakat bu diğer bölümlerde azaldı, sansürlü olması eleştirilebilir ama bu şekilde yapmak bir tercih sansür animasyonu kalitesiz yapmaz veya 3d ile bir alakası yoktur, kaldı ki ilk sezonda da sansür vardı ken bebek gibi dolaşıyorlardı. sonuç olarak berserk'in yeri şaşırtmadı. bunun dışında saiki kusuo gerçekten komik 5. olması güzel. orange'a bayıldım zaten çizimler de hikaye de çok hoş. bu yaz konuşulan beklenen bir çok anime de liste de yer almış. netice de normal liste bir tuhaflık görmedim güzel sıralamışlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.