Jump to content

[ANKET] 2016 Bahar Animeleri Oylaması

jans09

2016 bahar animesi oylaması  

24 oy

1. 1. 2016 bahar animeleri içinde en beğendiğiniz hangisi oldu?

• Ansatsu Kyoushitsu 2. Sezon
    • Bakuon
      0
    • Big Order
      0
    • Bishoujo Senshi Sailor Moon Crystal 3. Sezon
      0
    • Boku no Hero Academia
    • Bungou Stray Dogs
    • Concrete Revalutio: Choujin Gensou – The Last Song
      0
    • Endride
      0
    • Flying Witch
    • Gakusen Toshi Asteriks 2. Sezon
    • Gyakuten Saiban: Sono “Shinjitsu” Igiari
      0
    • High School Fleet
      0
    • Hundred
      0
    • Jojo no Kimyou na Bouken: Damond wa Kudokenai
    • Joker Game
    • Kiznaiver
      0
    • Koutetsujou no Kanaberi
    • Kumomiko
      0
    • Kyoukai no Rinne
      0
    • Mayoiga
    • Netoge no Yome wa Onna no ko ja Nai to Omotta
    • Nijiiro Days
    • Re: Zero kara Hajimerü Isekai Seikatsu
    • Sakomoto desu ga?
    • Seisen Cerberus: Ryuukoku no Fatalite
      0
    • Shounen Maid
      0
    • Sousei no Omnyouji
    • Super Lovers
    • Tanaka-kun
      0
    • Terra Formars: Revenge
      0
    • Ushio to Tora 2. Sezon

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Bahar dönemi bence anime dünyasında son iki yılın en başarılı sezonu idi. Hemen her türde sağlam seri izledik sağ olsunlar :angel2-onion-head-emoticon:

Yedi tane falan anime izledim herhalde bu sezon :confused-milk-bottle-emoticon: Ancak oyum Joker Game, Bungao ve Sakamoto'ya...

Sakamoto komedi türüne yeni bir tarz oluşturduğu için kesinlikle başarılı bulduğum bir seri.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güz sezonunda severek izlediğim; Bungou Stray Dogs,  Joker Game ve Super Lovers'e benden 1'er oy gitti.

Çevirisini üstlendiğim türünde başarılı olduğunu düşündüğüm Koutetsujou no Kanaberi serisine ve güz sezonunda gizem serisi yokluğu yüzünden öldüğüm ortalama bir anime alan Mayoiga animelerini de pas geçemedim.

Ayrıca kış sezonunda çevirdiğim bir animenin genel oylamada 1. çıkması beni çok onore etti.  Değinmeden geçemeyeceğim. :1f60d:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Oyum Joker Game'e. Diğer serilerden de izlediğim var birkaç tane ama Joker Game haricinde aradığımı bulamadım ne yazık ki.

Koutetsujou no Kabaneri'den de çok şey bekliyordum ama ciddi anlamda hayal kırıklığına uğrattı beni. Konu çok güzel yerlere gidebilecek potansiyelde idi ancak işleniş ve karakterler çok zayıftı. Bence tabii.

Düzenleme: Evet bu yazıyı yazdığımda henüz Re:Zero'yu izlememiştim. Re:Zero'nun bitişiyle birlikte yanıldığımı anladım. Sezonun en iyi animesi Joker Game değil Re:Zero imiş. Hatta artırıyor ve diyorum ki 2016'nın şimdiye kadarki en iyi serisi Re:Zero. Uzun zamandır yalnızca karanlık ve ciddi animelerden zevk alan beni 25 bölümde tekrar renkli, tatlış şeyler seven bir Emilia manyağına çevirdi.

Re:Zero <3

Düzenlenme: Eolo-sama tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu sezon benim için en ölü sezonlardan biri, değil zevk almak, zaman geçirmek için bile izleyecek bir şey bulamadım. Sitenin çok aktif bir kullanıcısı değilim, iş güç falan ama son zamanlarda 1 veya 2 hafta hiç uğramadığım bile oluyor. Umarım yeni gelecek olan animeler beklentilerimi karşılar. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu dönem çok fazla animenin methini duydum ama animeleri geç izleyen biri olarak oylamaya katılamayacağım.(şimdilik)

Boku no Hero Academia izledim sadece Japonya  tarzı bir süper kahraman hikayesi izlemek ilginç ve güzel tecrübeydi.

Umarım bu yorumu emeğe saygısızlık olarak almazsın malum bazı insanlar her ne kadar alakasız olsa da böyle bir alaka kurabiliyorlar...

"Saygıyı görmek istiyorsan,saygıyı hak et!" güzel konu Jansu-san ellerine sağlık ;) Ayrıca bilirsin ki bazı insanlar sana ellerine sağlık yazmadığı halde minnettardır Jansu-san ama işte bu senin algı gücün,herkes aynı şeye sahip olamıyor senle başkasını kıyaslamak adil olmayacaktır.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.