Jump to content

Japonlara Göre Animelerdeki En Sevilesi Kötü Karakterler

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 30
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Çok güzel bir liste olmuş... Bleach Aizen (ben pek sevmem) sevilen hatta hayran kulüpleri olan ana kahraman kadar önemsenen bir kötü. Durarara'dan İzaya da öyle.. Ne yapsa olay olan ve hatta

Charapedia Anketiyle Animelerdeki En Sevilesi Kötü Karakterler Sıralandı   Normalde kötü karakterler, baş karakterlerin durumunu sağlamlaştırmak, onları daha da yüceltmek veya onların gelişi

Birinci sırada Aizen-sama varmış gibi hayal edelim *  -*  Ama birçok karakterin yerini doğru buldum. Bazıları da neden listede yer almış anlam veremedim.

Posted Images

Oikawa'yı çok narsist olmasına rağmen asla kötü bir karakter olarak düşünmemiştim. Sadece kendi içinde çabalayan ve doğal olarak kazanmak için elinden geleni yapan egoist bir lisesi, nesi kötü anlamadım. O animede kötü karakter yok ki :booger-crazy-rabbit-emoticon:

Orihara İzaya'yı listede görmek çok hoş. Kendisine inanılmaz derecede gıcık olmakla birlikte beni çok eğlendirdiği için çok da seviyorum :D Tam bir eşşek sıpası. Bu tip karakterler cidden sınırı zorlar ve kendini sevdirme oranı dengesizdir.. Ori- chan sınırda kalmayı başarıyor ve renkli kişiliği ile sevilenler listeme giriyor kesinlikle. Eğer izlerken o karakteri cidden sırıtıyorsam, o karakter olmuştur :bike-onion-head-emoticon:

Aizen'e oldum olası gıcık oldum. Karizmatik kuul kötü karakter olarak lanse ediliyor falan ama bence çok abartılı ve itici. Bir türlü sevemedim. :disturber-milk-bottle-emoticon:

Diğerlerine sözüm yok. Rocket Takımın'dan Jessie'nin hayatını okuyunca üzülmüştüm. Farklı bir durum var perde arkasında. Çocukken bile bir sempati duyardım o iki angut kuşuna. Sonuçta sadece kullanılan 14-15 yaşında çocuklar.

Makishima Shougo nerde :angry-cute-cat-emoticon: En sevilesi kötü karakter :admire-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

Kesinlikle Orochimaru'yu da seçmeliydiler bence :( Orochimaru da sevilesi bir karakter kesinlikle. Nedeni çok açık, izleyenler bilir ;) Ayrıca Integral'in de dediği gibi bazılarının iyi karakter olduğu sonradan anlaşılıyor. Yani aslında o 'bazıları2 iyi karakterler. Ama buna dikkat edilmeden hemen kötü karakterler sınıfına konulması bence hiç adil değil :(

İlgili resim

no no no no ile ilgili görsel sonucu

İlgili resim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 sene sonra...
  • 9 ay sonra...
  • 9 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.