Jump to content

Japonlara Göre Animelerdeki En Sevilesi Kötü Karakterler

Önerilen İletiler

• 3 hafta sonra...
  • Yanıtlar 30
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Çok güzel bir liste olmuş... Bleach Aizen (ben pek sevmem) sevilen hatta hayran kulüpleri olan ana kahraman kadar önemsenen bir kötü. Durarara'dan İzaya da öyle.. Ne yapsa olay olan ve hatta

Charapedia Anketiyle Animelerdeki En Sevilesi Kötü Karakterler Sıralandı   Normalde kötü karakterler, baş karakterlerin durumunu sağlamlaştırmak, onları daha da yüceltmek veya onların gelişi

Birinci sırada Aizen-sama varmış gibi hayal edelim *  -*  Ama birçok karakterin yerini doğru buldum. Bazıları da neden listede yer almış anlam veremedim.

Posted Images

1- Neden Oikawa Tooru bu listede anlamış değilim, keza çok sevimli bir kişiliği var ve sadece bir rakip, kötü karakter denilemez bence. Biraz drama queen biraz da kötü davrandı Tobioya ama zorbalar kötü karakter kategorisine girer mi bilemiyorum katliamlar ve canilik yapmış karakterler varken. Her neyse emin olamadım umarım ofansif bir yorum olmamıştır.

2- Bana nedense Fullmetal Alchemist ve Fullmetal Alchemist Brotherhood serilerindeki homunculuslar hep çok sempatik ve yakın gelmiştir, çok severim onları.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Char Aznable gibi ihtilalci bir karakteri listede görmek sevindirici.  Ayrıca , en kötü olarak Griffith ve Johann Liebert ekleyebilirim. 

Dipnot: Oikawa Tooru'nun listede olması cidden şaşırtıcı, kötüden ziyade insanlara takılmayı seven bir karakter demek daha mantıklı. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Annie Leonhart için en sevilesi kötü karakterler listesinde bahsedilmiş. Gerçekten kötü karakter sevgisini pek anlayamıyorum. Bende bazı karakterleri severim lakin Annie Leonhart'a verilen bir sevgi var. Mangakada bize acındırmaya çalışıyor asi prensesi. 

Spoiler

Sen o kadar can al, ye milleti; ne kadar insan senin yüzünden ölmüş olsun. Sonra mangaka acıtasyon yaptırarak ama onun amacı babasına ulaşmak desin. 

Her ne kadar bu işe hevesli olmasa da, kendisinin acınacak veya sevilecek yanı olduğuna inanmıyorum. Benim için kötü karakter çok can almışsa, sevgiye değer olmadıklarını düşünüyorum. Zalimin kızı Annie.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

10 hours ago, MikasaTheNoFace said:

Annie Leonhart için en sevilesi kötü karakterler listesinde bahsedilmiş. Gerçekten kötü karakter sevgisini pek anlayamıyorum. Bende bazı karakterleri severim lakin Annie Leonhart'a verilen bir sevgi var. Mangakada bize acındırmaya çalışıyor asi prensesi. 

Reveal hidden contents

Sen o kadar can al, ye milleti; ne kadar insan senin yüzünden ölmüş olsun. Sonra mangaka acıtasyon yaptırarak ama onun amacı babasına ulaşmak desin. 

Her ne kadar bu işe hevesli olmasa da, kendisinin acınacak veya sevilecek yanı olduğuna inanmıyorum. Benim için kötü karakter çok can almışsa, sevgiye değer olmadıklarını düşünüyorum. Zalimin kızı Annie.

Violet de çok can aldı:tuzkistrokeplz:

Onu napacük

Neyse Dio'yu görmek mutlu etti. Evet sempati duyulacak hiç bir yanı yok ama ne bilm :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.