Jump to content

For Honor'dan Yeni Videolar Geldi!

Red-King

Önerilen İletiler

For Honor'dan 3 Yeni Video Geldi

for-honor.jpg

Ubisoft’un 2017’ye ne kadar iyi başladığını gösterecek For Honor’dan yeni içerikler yayınlandı.

Gamescom’a giden ekip arkadaşlarımızın ballandıra ballandıra anlattığı (bkz. For Honor Multiplayer Oynadık), kılıç tekniklerimizi bol bol konuşturacağımız For Honor için üç adet yeni video paylaşıldı.

Yayınlanan oyun içi videolar For Honor’daki üç kahramanı tanıtıyor. Samuray, viking ve şovalyelere mensup kahramanlarımızı aşağıdaki videolar vasıtasıyla biraz daha yakından tanıyabilirsiniz.

Kensei:

Raider:

Warden:

Kaynak;Oyungezer
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dlc ile içerik olarak dahada geliştirirler.Belki Orta Asya Türklerine ait bir şeyler gelmeyebilir çünkü oyunda ok ve menzilli başka bir şey kullanan sınıf görmedim ve ben olsam oyunu belli bir çağa sığdırmazdım kılıç tarihi çerçevesinde evrensel yapardım.Antik Roma Praetorleri ile Sparta Hoplitlerinin çok farkl savaşma tarzları vardı onlarla da deneyim yaşamak kötü olmazdı ancak orta çağ'a bağlı kalıcaklar sanırsam.En fazla çinlilerin büyük kılıçlı ya da uzun mızraklı adamları Araplarında hilal kılıççılar gelir gibi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben izledim bunun videosunu fena çok fena :D

aynen dlc ler ile gelebilir ama ubisoft pek dlc seven bir firma değil bu 3 karakterin dışına çıkacaklarını zannetmiyorum :D

ama ben end war un 2 sini bekliyorum birde biraz daha fazla ülke odaklı olursa ve araçlar daha çeşitli olursa tadından yenmez :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.