Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 304
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Bungou Stray Dogs 2nd Season Anime Türü : Aksiyon, Gizem, Seinen, Doğaüstü Güçler, Süper Güçler Bölüm Sayısı : 12 / 12 Yapım Yılı : 2016 Çevirmen : jans09 Düzenlem

5. bölüm eklendi. İyi seyirler...

Arigato minna-sannnn 

Posted Images

26 dakika önce, jans09 yazdı:

Üçüncü bölüm eklenmiştir. Iyi seyirler.

jans09 ellerine ve emeğine sağlık, eskiden Sine chan ın ismini her yerde görürdük, artık senin ismini görüyoruz :smile: ikinizin ismi de tam waifuluk gibi duruyor zaten :smile: . Tekrardan çok teşekkürler, birde bölümler hakkındaki küçük yorumlarına hayran kalmamak elde değil, okuması zevkli oluyor doğrusu :ahaaah-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, vgrkaya yazdı:

jans09 ellerine ve emeğine sağlık, eskiden Sine chan ın ismini her yerde görürdük, artık senin ismini görüyoruz :smile: ikinizin ismi de tam waifuluk gibi duruyor zaten :smile: . Tekrardan çok teşekkürler, birde bölümler hakkındaki küçük yorumlarına hayran kalmamak elde değil, okuması zevkli oluyor doğrusu :ahaaah-onion-head-emoticon: 

Teşekkürler. Ben de tam bir şeyler karalayacaktım. 

Oda ölmedi ama çok fena oldu yaaaa.  Insanın içi bi garip oluyor. Insanı en zayıf noktasından vurmak bu olsa gerek. Artık yazar olamam ben demesi mahvetti. Gelecek bölüm artık geçmiş çözünlenip günümüze dönebilecek miyiz acabaaaaaa?!!?? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.