Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 304
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Bungou Stray Dogs 2nd Season Anime Türü : Aksiyon, Gizem, Seinen, Doğaüstü Güçler, Süper Güçler Bölüm Sayısı : 12 / 12 Yapım Yılı : 2016 Çevirmen : jans09 Düzenlem

5. bölüm eklendi. İyi seyirler...

Arigato minna-sannnn 

Posted Images

Animeyi çevirmeme rağmen daha yeni izleyebildim. 

Bu bölümde geçmişe gittik. Dazai'nin Liman Mafyası'ndan çıkma işinin kaybolan Sakaguchi Ando'nun peşine düşen Oda Sakunosuke ile bir alakası olduğu fikrindeyim. Gelecek hafta bizi aydınlatır mı daha mı meraklandırır bilmem ama Dazai'yi görmüş olmak harika bir duygu. Patron da az değil eskiden de o küçük kıza düşkünmüş hala o küçük kıza düşkün. Bakalım herkesin korkuttuğu kadar var mı. Bu sezon ile ilgili merak ettiğim ne çok şey varrrrrrr...... :embarrassed1-onion-head-emoticon:

Dazaiiiiiii...... :love-onion-head-emoticon: ya ne tatlı o öyle... Dazai'den ziyade ses sanatçısı... Adam işini mükemmel yapmış resmen. Miyano Mamoru'ya kalbimin derinliklerinden bir seiyuu oskarı yolluyorum.. :good-job-onion-head-emoticon:

06951748d01cb3302adb431ecacaf70a.png

bu arada MyAnimeListteki afiş de on numara olmuş

82293.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu sezon sadece geçmişimi işleyecek eğer oyleyse kötü olur fakat M.A.Lda kapak fotoğrafında ilk sezonun sonunda gözüken biri olduğunu varsayarsak kısa surecek gibi ayrıca o arayan abimizin gene ikinci sezonda ki çete lideri olduğunu varsayarsak yerinde bir flashback

Bölüm cevurisi için teşekkürler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben Ando'yu beklerken Saku'nun ölmesi çok ters köşe oldu. Çevirirken ortalarında anlamıştım ölenin Oda Saku olacağını... Acaba izlerken de aynı yerde mi anlardım... O.o

Dazai Gelip kurtarır mı acaba diye düşündüm bir an ama napsın adam? Neden biraz daha beklemedi? Ya da o topu tutmak zorunda mıydı. Kaç bomba dese olmuyor muydu? 

Bu arada gerçek Oda Sakunosuke sadece 34 yaşındayken akciğer kanamasından ölmüş ve cenazesi yakın arkadaşı Osamu Dazai tarafından kaldırılmış... Olay örgüsü harika bu animenin.... 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.