Jump to content

Hangi Anime Karakterine Benziyorsunuz? (Kişilik, Düşünce veya Tip Olarak)

Chaos Emperor

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 345
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime kızları gibi kızlar var da onlara benzer erkekler yok ya;

Osaki Nana. Nana serisinin asi kızı. Dışarıdan sert, vurdumduymaz ve serkeş ama aslında naif ve duygusal. Güçlü duruşuyla kırılganlığını perdelerken içten içe dertleriyle, kalp ağrısıyla boğuşuyor. Ön

Eren hangi karaktere benziyorsunuz diye sordu benzemek istiyorsunuz diye değil :D :D

Posted Images

• 2 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Burda konu açmayalı uzun zaman olmuştu :) Bir süredir böyle bir konu açmayı düşünüyordum. En sonunda vakit bulabildim ^_^

Evet gelelim konumuzun amacına arkadaşlar. Öncelikle başlıkta da belirttiğim gibi kendinize kişilik olarak (fiziksel açıdan değil) en çok benzettiğiniz karakteri paylaşmanızı istiyorum. Önce ben başlıyorum..  ^_^

PYpEmQ.jpg

Ryner Lute

(The Legend of the Legendary Heroes)

Arkadaşlar benim kendime şuana kadar en yakın gördüğüm karakter budur. Fazla spoiler vermeden özelliklerinden bahsedeceğim :) Alpha Stigma taşıyıcısı olduğu için çok küçük yaştan bu yana tehlikeli bir canavar olarak hor görülmüş ve bu sebeptan ötürü birçok acılar yaşamış bir karakter. Kimseye zarar vermek istemeyen birisi, dışarıdan bakıldığında espirili ve tembel biri olarak kendisini gösterir ve gerektiğinde değer verdiği insanlar için kendisini tehlikeye atmaktan kaçınmaz :) Hiçbirşey umrunda değilmiş gbi davranır ama aslında herşeyin farkındadır sadece sezdirmez.. Sanırım onu anlatmanın en iyi yolu onun o meşhur sözüdür, imzamda da yer alan sözü;

"İnsanlar ölmekten nefret eder. Öldürmekten de nefret eder. Diğerlerini ağlatmaktan nefret ederler ve ağlatmaktan.

Birinin hayatını seçememek nasıl hissettirir? Peki ya ailenden biri öldüğünde? ya da sevdiğin biri öldüğünde?

Kimse böyle şeyleri istemez. Neden Dünya hala bu arzular ve acılar karşısında gülüyor. Hiçbir zaman bir şeyleri değiştirmek gibi bir

arzum olmadı. Ama değişmezse üzücü olabilir. Artık başka hiçbirşey kaybetmek istemiyorum. Can sıkıcı bir hikaye, ama şimdi ilerlemenin zamanı geldi. Şu andan itibaren, hep başka yollara bakıyordum ama, eğer nedene ihtiyacım varsa, geçmişime iyice bakmalıyım ve her nasılsa kimsenin hiçbirşey kaybetmeyeceği bir dünya yaratmalıyım. Herkesin gülebildiği bir dünya ve şekerlemelerin sorun olmadığı bir dünya." Ryner Lute

Arkadaşlar herkes paylaşımını yapıyor iyi güzelde çok kısa tutmuşsunuz ya, karakterinizin özelliklerinden neredeyse hiç bahsetmemişsiniz :) Bakın bana özene bözene açıkladım resim dahi koydum :D Birde karakterin sadece ismini söyleyip geçmeyin en azından hangi animeden olduğunu belirtin ki bilmeyen yada merak eden arkadaşlarda bakabilsin belki o animeyi izlemek isteyecekler bu sayede ;) Biraz daha özen gösterelim lütfen.. ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.