Jump to content

Hangi Anime Karakterine Benziyorsunuz? (Kişilik, Düşünce veya Tip Olarak)

Chaos Emperor

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 345
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime kızları gibi kızlar var da onlara benzer erkekler yok ya;

Osaki Nana. Nana serisinin asi kızı. Dışarıdan sert, vurdumduymaz ve serkeş ama aslında naif ve duygusal. Güçlü duruşuyla kırılganlığını perdelerken içten içe dertleriyle, kalp ağrısıyla boğuşuyor. Ön

Eren hangi karaktere benziyorsunuz diye sordu benzemek istiyorsunuz diye değil :D :D

Posted Images

Kendimi Roronoa Zoro'ya benzetiyorum açıkçası. Uykumun derin olduğunu, neredeyse ölüm uykusu olduğunu düşünüyorum. Uyurken deprem olsa kimse beni uyandırmasa geberirdim belkide ? Kim bilir :lol: Nedenini anlatayım;

Uykumun olduğu bir gün annem anahtarları almadan evden çıkmıştı ve bende evde yalnız kalmıştım. Daha sonra uzanayım derken yanlışıkla uyuya kalmışım. Tabii annemde de anahtar falan yok, gelince zile bin kez basmış , kapıyı yumruklamış fakat ben hala uyuyormuşum sfjsdksd daha sonra alt katta ki komşumuz balkonumuza tırmanmış, o kadar ses çıkartmış fakat ben uyuyormuşum. Uyandığımda gece olmuştu ve kalktığım gibi düşündüğüm ilk şey "bunlar nasıl girdi ya eve, anahtar yoktu?" oldu. Niye -muşum falan gibi ekler kullanarak anlatıyorsun derseniz, bunların hepsini annemden duydum. Anlatmasaydı bir şeyden haberim olmayacaktı sfdhjsjd :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kendimi Roronoa Zoro'ya benzetiyorum açıkçası. Uykumun derin olduğunu, neredeyse ölüm uykusu olduğunu düşünüyorum. Uyurken deprem olsa kimse beni uyandırmasa geberirdim belkide ? Kim bilir :lol: Nedenini anlatayım;

Uykumun olduğu bir gün annem anahtarları almadan evden çıkmıştı ve bende evde yalnız kalmıştım. Daha sonra uzanayım derken yanlışıkla uyuya kalmışım. Tabii annemde de anahtar falan yok, gelince zile bin kez basmış , kapıyı yumruklamış fakat ben hala uyuyormuşum sfjsdksd daha sonra alt katta ki komşumuz balkonumuza tırmanmış, o kadar ses çıkartmış fakat ben uyuyormuşum. Uyandığımda gece olmuştu ve kalktığım gibi düşündüğüm ilk şey "bunlar nasıl girdi ya eve, anahtar yoktu?" oldu. Niye -muşum falan gibi ekler kullanarak anlatıyorsun derseniz, bunların hepsini annemden duydum. Anlatmasaydı bir şeyden haberim olmayacaktı sfdhjsjd :D

Ben de aynısını geçen gün dayım beni işyerine çağırdığında yaşamıştım. Ancak ben 1-2 saat geçde olsa kalkmayı başarmıştım :D

Bu arada bende kendimi Accel World'den Haru'ya benzetiyorum ( Şişman ve kısa boylu değilim ama :) . Normal hayatta sakin,utangaç ve samimi olmadıklarımla konuşmaktan tırsan biriyim.Ancak tam bir online oyun delisi olarakda görüyorum kendimi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gintoki'nin gözleri aynı ben. :D ( İzleyen bilir, uykulu , kapanan gözleri.)

Fotoraf çekinirken de dişlerini göstererek gül denince gıcık olurum bişey yokken öyle içten gülmeyi beceremiyorum böyle tip çıkıyo ortaya :ph34r:

Resmi ekleyen

Japon kızlarıyla hiç anlaşamam. Hele shoujo animelerde %90 ' ına gıcık olunca kişilik olarak pek benzettiğim yok ama Nanami'nin gülümseyişii kendi halinde olması, bi de bazen şebekçe yanlış anlamalarını benzetirim kendime. :D

Resmi ekleyen

Son olarak Eru'nun meraklılığı. Gerçi benim öyle olayları çözmek için uğraşıcak arkadaşlarım yok, :wacko: Olsa da üşengeçlikten merakımın geçmesini beklerdim o ayrı. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.