Jump to content

Hangi Anime Karakterine Benziyorsunuz? (Kişilik, Düşünce veya Tip Olarak)

Chaos Emperor

Önerilen İletiler

Watashi no Motenai no wa Dou Kangaetemo Omaera ga Warui! (Watamote mi diyonuz ne diyosanız lsdfşksdgf) baş karakterine benziyon sanki karakter olarak  :ph34r:

Ona daha çok benziom da sölemek istemedim onun durumu bile benden daha ii -,-

Asosyel olma keyf

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 345
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime kızları gibi kızlar var da onlara benzer erkekler yok ya;

Osaki Nana. Nana serisinin asi kızı. Dışarıdan sert, vurdumduymaz ve serkeş ama aslında naif ve duygusal. Güçlü duruşuyla kırılganlığını perdelerken içten içe dertleriyle, kalp ağrısıyla boğuşuyor. Ön

Eren hangi karaktere benziyorsunuz diye sordu benzemek istiyorsunuz diye değil :D :D

Posted Images

• 3 ay sonra...

Kişilik ve düşünce olarak yarı Itachi yarı Minato gibi görmüşümdür kendimi. Tip olarak pek benzediğim yok ama bakışlar konusunda kesinlikle Yahiko (Tendo Pain yani) boş boş sert bakarım hep nedense. Bazen de Kakashi gibi umursamaz bakarken ani bir olayda gözlerim büyür :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Daha yeni izledim ama kişillik olarak bana birebir benzeyen bir anime karakteri buldum sonunda .s 

Umaru chan *^*

Bende de cola takıntısı var :emodayi:Tembellik-Oyun-Anime-Abur&Cubur :3 Aynıyız resmen T-T

Dışarıda okul hayatımta filan beni iyi biri olarak tanıyolar ama evde :emodayi:

Tip olarakta benzio çakma sarı saç ve koyu kahfe göz -.--- 

Ama cola ... Cola sama *-* ... İkizimi buldum Cry bi abim yok olsaydı bende Oniii chaaan derdim ama yok onun haricinde benzioz -.-

Spoiler

tumblr_nuj421HSax1su92ixo1_500.gif

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benim hayatımı Angel Beats'deki Otanashi özetliyor.O kadar iyi özetliyor ki imzama bile koydum.Kişilik olarak Otanashi derim.Görünüş olarak Kaneki Ken'e benziyorum.Benim saçlar erken yaşta beyazlıyor tesadüfe bakın ki Kaneki'nin de beyazlıyor. DÜşünce olarak da tabi ki Lelouch derim. ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra...

Herkeze Selamlar;

Kendinizi bulduğunuz bu haraketler aynı bana ait dediğiniz anime karakteri varmı?

Benim 'Slam Dunk' taki ''Sakuragi Hanamichi'' karakterini resmen kendimden görüyorum :D yaptığı hareketler olsun vs. istemsizce insanı mutlu ediyor.Sizin görüşerinizi alalım :/ herkeze iyi forumlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.