Jump to content

TürkAnimeTV İlk 20'ler

jans09

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 23
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Konniçiva minna-sannnnnn... TürkAnimeTV'de en çok izlenenler bölümüne bakınca bu bölümün sitede olma nedenini hatırlatmak ve neleri nasıl puanlandırdığımızı görmenizi istedim.  Sonuçta başk

Şimdi bu listede yerini hak edenler de var, saçma bir şekilde yer alanlar da. Bu listeyi yapmak zaten çok zor. Anime türü, bölüm sayısı ve puanlama yapan kişilerin yaş aralığına göre ayrı ayrı ilk 20

Puanlama sistemini kullanan çok az insan var gibi duruyor, aksi halde liste daha farklı olurdu diye düşünüyorum. Bunun yanında gelişi güzel puanlanmış bir hal içinde; dürüst insan, kalitesi gereğ

On 28.09.2016 at 10:32, jans09 yazdı:

SAO'nun olmaması bende de şokla karışık bir sevinç dalgası yaratmadı değil... En iyi kız erkek vb vb konularda daima giriyor hatta en yakışıklı erkekte Kirito birinci, en güzel kızda Asuna birinci,,, İnsanı animeden soğutan sonuçlar...

Liste konusunda haklısın ama bu yazıyı okuyabilenler puanlama sistemini biraz daha ciddiye alır belki. MyAnimeList sıralamasını bile beğenmemişken durumumuz belli olsun...

İşte neden Japonlar daima son bir kaç yılın popüler animelerini söylüyormuş gördük bu sayede. Bizim de pek farkımız yokmuş demek ki... Bu konudan ne kadar çektiğimi bilirsin  yellow-hair-girl-emoticon-05.gif?1301940163

Death Note L'in ölümünden sonra zorlama devam eden bir animeydi bence. Kira ve veledin biri kaldı baş başa uyuz uyuz. L olmadan ne heyecanı vardı ki???? 

Amane Misa karakteri gelmeden önce animenin IQsu 210du.Amane ile 90nın altına düştü.Benim için 1. her zaman Code Geass serisidir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

11 saat önce, jans09 yazdı:

Hahaha güzel tespit çok hoşuma gitti... L öldükten sonrasında maymuna kadar inmiştir her halde :lol2-onion-head-emoticon:

Naruto, One Piece, bleach ve sao gibi animlerden yine iyi, çata pat dövüşler ve vıcık vıcık romantizm yok, ajitasyonda cabası...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Naruto birinci olsun.Koskoca Madara sama var daha ne istiyorlar :/

Tabi çoğu o kadar bölümü görünce başlamıyor kimi başlıyor güncele gelene kadar ohoo -_-

Naruto nie sevilmiyor...ben hepsini ailemden biri gibi görüyordum .s ilk animem göz bebeğim .s

Tamam çok övdüm -.-*

Güncel serilerden de Ajin-Koutetsujou no Kabaneri-İnuyasha-Danganronpa gibi seriler öne çıksaydı bari -.-

Hiç puan vermezdim kalkıp puan veriyim bari :/

Benim sevdiklerim öne çıksın Cry T-T

1 oy 1 oydur -.-

Açıkcası HxH - Howl's  Moving Castle - Spirited Away - Danganronpa - Naruto - Monogatari Serisinden bir tanecik anime .s - Charlotte filan filan olsaydı bari _-_

Hadi gintamayla tüm animelerin akrabalığı var ona bişi demiyorum...Şu OPM yerine SAO gelse kabul ederdim.Hiç sevmiyorum :/

Neyse ben bu listeyi oylarımla değiştircem :relax1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.