Jump to content

Anime Sever Yetişkin Kitle

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 40
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Herkese merhabalar Ben Bahar. 25 yaşındayım ve anime bağımlısyım diyebilirim. Daha önce haber editörlüğü yaptım ve anime ile ilgilenmek benim için mutluluk sebebi :)  Maalesef ki etrafımda a

Yare yare , Sanırım avatarında kendi resmini kullanan ilk üyeydin ancak ben buna yazarken değiştirmişin :) Çok uzun süredir tanışın kaynaşın kısmına girmiyordum sanırım bir yıl oldu bunda tabi foruma

Mesela bu arkadaş sadece hoş geldin diye biliyor  neyse şaka maka bir yana imzan ateş ediyor Jian-san ben kolay kolay imzada beğenmem söyleyim :D çaldım gifi

Hoş geldin. Yaş 23. Anime geçmişim çok eski değil. 2-3 yıl vardır izlemeye başlayalı (çocukken izlediğimiz Pokémon, Digimon vb. dışında) Ama bu yıl epey sardım uzun serilerin neredeyse tamamını, yeni serilerin çoğunu, popülerlerin hepsini izlemişimdir. Tavsiye veya sohbet istiyorsan bir mesaj (yorum) uzağındayım :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin Onee chan^^

Adaşız bu arada *- *

Ama ben Bahar ismini sevmediğimden Esra kullanıyorum Cry T-T

Küçükleri sevmiyorsan en uzak durman gereken kişi ben olabilirim .s

Yaşımdan daha da çocuksu davranırım hem :boring-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tamam sorun değil ben Killua ile daha çok ilgileniyorum zaten :D 

3 saat önce, Amygirl yazdı:

Hoş geldin Bahar. "de" ve "ki" eklerini ayrı yazarak gönlüme bir taht kurdun. Umarım forumda kalıcı olursun :admire2-onion-head-emoticon:

Ek olarak Hisoka bana ait mouse love pink mouse

Ama Hisoka'da gözüm yok dersem yalan söylemiş olurum :D

3 saat önce, Lizardon yazdı:

Hoş geldin. Yaş 23. Anime geçmişim çok eski değil. 2-3 yıl vardır izlemeye başlayalı (çocukken izlediğimiz Pokémon, Digimon vb. dışında) Ama bu yıl epey sardım uzun serilerin neredeyse tamamını, yeni serilerin çoğunu, popülerlerin hepsini izlemişimdir. Tavsiye veya sohbet istiyorsan bir mesaj (yorum) uzağındayım :) 

Hoşbulduk :) Merak etme sıkça rahatsız ederim zaten :D 

3 saat önce, Esora yazdı:

Hoşgeldin Onee chan^^

Adaşız bu arada *- *

Ama ben Bahar ismini sevmediğimden Esra kullanıyorum Cry T-T

Küçükleri sevmiyorsan en uzak durman gereken kişi ben olabilirim .s

Yaşımdan daha da çocuksu davranırım hem :boring-crazy-rabbit-emoticon:

Ya küçükleri sevmiyorum demedim aşk olsun :) Sadece etrafımda küçükler olduğu için biraz şikayetçiyim. Hani insan birazda yaşıtlarını görmek istiyor :)Bu arada tanıştığımıza memnun oldum adaş :)

3 saat önce, Gol D. Roger yazdı:

Hoşgeldin, güzel vakit geçirmen dileğiyle !

Hoş bulduk ^^ Teşekkür ederim :)

2 saat önce, Black Angel yazdı:

Hoş geldin...

Hoş bulduk ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin.

Akranlarımı görmek beni de mutlu ediyor, o uyumsuzlukları anlıyoruz biz yetişkin kitle olarak :) O yüzden çözümü basit, onlar yetişkin olamaz ama sen çocuklaşabilirsin :love-you-crazy-rabbit-emoticon: 

Spoiler

anime seven insanın içindeki çocuk hala capcanlı olduğu için halihazırda, sal gitsin, ben öyle yapıyorum :ahaaah-onion-head-emoticon: Buraya gelince hayat doluyorum, çenem düşüyor :bitter-pink-cat-emoticon: 

Umarım senin için de keyifli bir yer olur burası, tekrar hoş geldin :3

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 dakika önce, Luluna yazdı:

Hoş geldin.

Akranlarımı görmek beni de mutlu ediyor, o uyumsuzlukları anlıyoruz biz yetişkin kitle olarak :) O yüzden çözümü basit, onlar yetişkin olamaz ama sen çocuklaşabilirsin :love-you-crazy-rabbit-emoticon: 

Göster

anime seven insanın içindeki çocuk hala capcanlı olduğu için halihazırda, sal gitsin, ben öyle yapıyorum :ahaaah-onion-head-emoticon: Buraya gelince hayat doluyorum, çenem düşüyor :bitter-pink-cat-emoticon: 

Umarım senin için de keyifli bir yer olur burası, tekrar hoş geldin :3

Doğru diyorsun :D İnşallah aradığımı bulabilirim ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldiniz. Keyifli forumlar. Doğru düşünüyorsunuz ama bu forumdaki insanların büyükleri de küçükleri de sevgi, saygı duyarlar. :) Umarım güzel vakit geçirir istediğiniz gibi arkadaşlıklar kurarsınız. :blush-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

18 saat önce, Hoshirama yazdı:

Hoşgeldiniz. Keyifli forumlar. Doğru düşünüyorsunuz ama bu forumdaki insanların büyükleri de küçükleri de sevgi, saygı duyarlar. :) Umarım güzel vakit geçirir istediğiniz gibi arkadaşlıklar kurarsınız. :blush-crazy-rabbit-emoticon:

Çok teşekkür ederim şimdiden çok tatlı insanlarla karşılaştım :) Umarım sağlam arkadaşlıklarım olur :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.