Jump to content

Anime Sever Yetişkin Kitle

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 40
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Herkese merhabalar Ben Bahar. 25 yaşındayım ve anime bağımlısyım diyebilirim. Daha önce haber editörlüğü yaptım ve anime ile ilgilenmek benim için mutluluk sebebi :)  Maalesef ki etrafımda a

Yare yare , Sanırım avatarında kendi resmini kullanan ilk üyeydin ancak ben buna yazarken değiştirmişin :) Çok uzun süredir tanışın kaynaşın kısmına girmiyordum sanırım bir yıl oldu bunda tabi foruma

Mesela bu arkadaş sadece hoş geldin diye biliyor  neyse şaka maka bir yana imzan ateş ediyor Jian-san ben kolay kolay imzada beğenmem söyleyim :D çaldım gifi

Merhaba millet ben Tolga. Az evvel üye oldum 22 yaşındayım çizgi filmleri çocukluğumdan beri sevsem de 'anime'ye başlayalı çok fazla olmadı .Hepinizle iyi geçinmeyi diliyorum(Bu arada bu ilk forum üyeliğim , o sebepten fazla bilgili değilim işleyişi hakkında.)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6 saat önce, xemerius yazdı:

Hoş geldin :blush-crazy-rabbit-emoticon: keyifli forumlar dilerim

Teşekkür ederim :) 

1 saat önce, tolgaaslan yazdı:

Merhaba millet ben Tolga. Az evvel üye oldum 22 yaşındayım çizgi filmleri çocukluğumdan beri sevsem de 'anime'ye başlayalı çok fazla olmadı .Hepinizle iyi geçinmeyi diliyorum(Bu arada bu ilk forum üyeliğim , o sebepten fazla bilgili değilim işleyişi hakkında.)

Hoş geldin Tolga:) Bende yeniyim burada :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 16.10.2016 at 23:55, Soho-kun yazdı:

Bir an hevesle açtım ve... tanışma konusuymuş:panda-05:ama böyle güzel bir başlık ismi bulan zevkli birinin foruma gelmesine sevindim:panda-09:keyifli forumlar:panda-86:

Teşekkür ederim :) Forumda başlık açabilir olduğum zaman buna bir el atmayı düşünüyorum zaten :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.