Jump to content

Anime Sever Yetişkin Kitle

Önerilen İletiler

Herkese merhabalar

Ben Bahar. 25 yaşındayım ve anime bağımlısyım diyebilirim. Daha önce haber editörlüğü yaptım ve anime ile ilgilenmek benim için mutluluk sebebi :) 

Maalesef ki etrafımda anime seven kimse yok :( Gruplarda veya sosyal medyada tanıştığım kişilerde genelde benden çok küçük.Yanlış anlamayın küçükleri küçümsemek değil amacım ama siz de bilirsiniz uyumsuzluklar. Bu nedenle benim yaşlarımda anime sever arkadaşlar arıyorum. Animeyi çok uzun süredir izlememe rağmen hiç foruma katılmamıştım. Umarım aradığım arkadaşlıkları bulurum. Herkese iyi akşamlar :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 40
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Herkese merhabalar Ben Bahar. 25 yaşındayım ve anime bağımlısyım diyebilirim. Daha önce haber editörlüğü yaptım ve anime ile ilgilenmek benim için mutluluk sebebi :)  Maalesef ki etrafımda a

Yare yare , Sanırım avatarında kendi resmini kullanan ilk üyeydin ancak ben buna yazarken değiştirmişin :) Çok uzun süredir tanışın kaynaşın kısmına girmiyordum sanırım bir yıl oldu bunda tabi foruma

Mesela bu arkadaş sadece hoş geldin diye biliyor  neyse şaka maka bir yana imzan ateş ediyor Jian-san ben kolay kolay imzada beğenmem söyleyim :D çaldım gifi

Yare yare , Sanırım avatarında kendi resmini kullanan ilk üyeydin ancak ben buna yazarken değiştirmişin :) Çok uzun süredir tanışın kaynaşın kısmına girmiyordum sanırım bir yıl oldu bunda tabi foruma eskisi kadar girmemem de bir etken neyse...Doğru yere gelmişin ancak biraz geç geldin 2-3 sene önce forumun teması daha iyi ve ortam kalabalıken gelseydin daha rahat kaynaşabilirdin gerçi yine kaynaşırsın bir kaç üyeyle ama bu aralar forum üye sıkıntısında yani sürekli belli başlı kişileri tekrar tekrar denk geliyorsun arada giren eskiler oluyor falan filan eski üyelerin çoğu yönetimsel kavgalardan ban yedi :) ban yemeyenler olarak bizler kaldık bu arada yeni üye olarak forum chatini kullanmanı tavsiye ederim güzel insanlar var orada , anime sitesi chatinden daha çok çok üstün bir chat bana kalırsa...Aramıza hoşgeldin Amigo-san  Doğzoyoroşku.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Selam Bahar;

Aradığın yaş ben olayım mı mesela büyük kaçmazsam? Neyse şaka bir yana hoş geldin. hello-smiley.gif?1292867615 Bizim minişlerden de çocuksu hatta bebeksi gelenler olacaktır ama sen de zamanla seveceksin onları. Hatta kendini onların yaşında hissedip onlar gibi konuştuğun anlar bile olabilir bazen. Zaten takılacağın kitle (bu ara biraz öldürdüler forumu ama) zamanla oturur. Muhabbet ederiz vakit buldukça.   sgreeting_welcome_team_100-100.gif?w=545

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

9 saat önce, AnimeAvcisi yazdı:

Herkese merhabalar

Ben Bahar. 25 yaşındayım ve anime bağımlısyım diyebilirim. Daha önce haber editörlüğü yaptım ve anime ile ilgilenmek benim için mutluluk sebebi :) 

Maalesef ki etrafımda anime seven kimse yok :( Gruplarda veya sosyal medyada tanıştığım kişilerde genelde benden çok küçük.Yanlış anlamayın küçükleri küçümsemek değil amacım ama siz de bilirsiniz uyumsuzluklar. Bu nedenle benim yaşlarımda anime sever arkadaşlar arıyorum. Animeyi çok uzun süredir izlememe rağmen hiç foruma katılmamıştım. Umarım aradığım arkadaşlıkları bulurum. Herkese iyi akşamlar :) 

Ben bu dediğin sorunu herkese küçük kardeş muamelesi yaparak çözdüm.

Sende ablaları ol o zaman kotarırsın :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yaaaa çok teşekkür ederim herkese :) 

Öncelikle hep küçüklerin ablası olduğum için biraz farklılık istiyorum zaten :D Tamam onlarda çok tatlı ama insan yalnız hissediyor kendini biraz. Yaşıtlarımla konuşmak, anime muhhabeti, anime önerileri falan yapmak istiyorum . Tabi ki küçüklerde ekleyebilir. Forumun chat bölümü nerde? :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, AnimeAvcisi yazdı:

Yaaaa çok teşekkür ederim herkese :) 

Öncelikle hep küçüklerin ablası olduğum için biraz farklılık istiyorum zaten :D Tamam onlarda çok tatlı ama insan yalnız hissediyor kendini biraz. Yaşıtlarımla konuşmak, anime muhhabeti, anime önerileri falan yapmak istiyorum . Tabi ki küçüklerde ekleyebilir. Forumun chat bölümü nerde? :) 

Rica ederiz ne demek big smile2 smiley Chat ana sayfada sağ tarafta. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.