Jump to content

Anime Sever Yetişkin Kitle

Önerilen İletiler

Hoş geldin ^^ bende forumda yeniyim. Aynı problemlerden sıkıntı çekmekteyiz. Yazınca fark ettim. Tavsiyem belli bir kaç kişiyi yakalayıp sadece onlarla nakama olman. Yoksa dediğin gibi bazen insan ben burada ne yapıyorum modunda olabiliyor.

En kötü büyük olarak onlara yol yordam göster. Ecchilere dalıp saçma sapan seriler yerine güzel seinen serilere başlatabilirsin bir rol model olarak ^^ benim amacım bu bıraksınlar şu hikaye kurgu veya çizim olmayan iki etek havalandı diye dünyanın en güzel serisi ilan edilen animelerden. Seinen rulez :D 

Konudan saptım tekrardan aramıza hoş geldin iyi ve eğlenceli forumlar ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 40
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Herkese merhabalar Ben Bahar. 25 yaşındayım ve anime bağımlısyım diyebilirim. Daha önce haber editörlüğü yaptım ve anime ile ilgilenmek benim için mutluluk sebebi :)  Maalesef ki etrafımda a

Yare yare , Sanırım avatarında kendi resmini kullanan ilk üyeydin ancak ben buna yazarken değiştirmişin :) Çok uzun süredir tanışın kaynaşın kısmına girmiyordum sanırım bir yıl oldu bunda tabi foruma

Mesela bu arkadaş sadece hoş geldin diye biliyor  neyse şaka maka bir yana imzan ateş ediyor Jian-san ben kolay kolay imzada beğenmem söyleyim :D çaldım gifi

On 18.10.2016 at 01:09, ErikaWasHere yazdı:

Hoş geldin ^^ bende forumda yeniyim. Aynı problemlerden sıkıntı çekmekteyiz. Yazınca fark ettim. Tavsiyem belli bir kaç kişiyi yakalayıp sadece onlarla nakama olman. Yoksa dediğin gibi bazen insan ben burada ne yapıyorum modunda olabiliyor.

En kötü büyük olarak onlara yol yordam göster. Ecchilere dalıp saçma sapan seriler yerine güzel seinen serilere başlatabilirsin bir rol model olarak ^^ benim amacım bu bıraksınlar şu hikaye kurgu veya çizim olmayan iki etek havalandı diye dünyanın en güzel serisi ilan edilen animelerden. Seinen rulez :D 

Konudan saptım tekrardan aramıza hoş geldin iyi ve eğlenceli forumlar ^^

Kesinlikle sana katılıyorum . Harika animeler varken saçma sapan serilerin sırf erotik içerikleri var diye popüler olması çok kötü maalesef. Sırf bu alana ilgi yöneldi diye artık kaliteli içerikler de az yayınlanmaya başladı. Geçenlerde Japon bir mangakanın anime sektörü bitiyor diye bir yazsısını okumuştum. Bizim gibi kitle için üzücü böyle şeyler :( 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şimdi, canseckiner yazdı:

Hoşgeldin. Bence bir gruba katılmak yerine kendi grubunu oluşturmalısın

Bende öyle düşünüyorum zaten :) Kaliteli anime içerikleri konuşabileceğimiz bir grup oluşturmak istiyorum ama sanırım başlık açabilmem için 100 ileti yazmam gerekiyormuş. Onu doldurduktan sonra burada ki gerçek animeden anlayan insanlarla grup olmak istiyorum :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

5 dakika önce, AnimeAvcisi yazdı:

Bende öyle düşünüyorum zaten :) Kaliteli anime içerikleri konuşabileceğimiz bir grup oluşturmak istiyorum ama sanırım başlık açabilmem için 100 ileti yazmam gerekiyormuş. Onu doldurduktan sonra burada ki gerçek animeden anlayan insanlarla grup olmak istiyorum :) 

Sanırım o ana sayfada başlık açmak için anime sohbet kısmında yeni konu oluşturabilirsin. Belli bir ileti sayısı istememesi gerekiyor. Grup kurma konusunda katılıyorum. Çevremde tavsiye isteyebileceğim bir kitlenin olması güzel olurdu açıkçası ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin @AnimeAvcisi ~ 4 sayfayı durup tek tek okumadım ama MyAnimeList tarzı kullandığın bir şey var mı? Anime zevkinden ilk başlıkta/sayfada pek hatta hiç bahsetmemişsin merak ettim. Veya sadece anime ile mi ilgileniyorsun? Manga, Light Novel veya Visual Novel kültürüyle aran nasıl? Kaç yıldır anime izliyorsun? Okuyor musun veya mezunsan neler yapıyorsun?

Genelde tanışma başlıklarında böyle şeylerin cevapları olur ben topluca sorayım dedim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, ErikaWasHere yazdı:

Sanırım o ana sayfada başlık açmak için anime sohbet kısmında yeni konu oluşturabilirsin. Belli bir ileti sayısı istememesi gerekiyor. Grup kurma konusunda katılıyorum. Çevremde tavsiye isteyebileceğim bir kitlenin olması güzel olurdu açıkçası ^^

Gerçekten mi ? Çok teşekkür ederim^^

Aynen grup konusunu çok istiyorum çünkü etrafımda ki herkes 14-19 arasında. Biraz da yaşıtlarıyla vakit geçirmek istiyor insan :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.