Jump to content

Karakterlerin Görüntüleri ile Kahreden Uzuvları!

jans09

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 23
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Konumuz "Anime/Manga Karakterlerinin Görüntüsü ile Şok Olduğumuz Uzuvları" - Benim deyimimle "O ne be öyle olmuş mu hiç???" Aramızda animelerin görselliği konusunda takıntılı olanlarımız ya da ol

Fairy Tail İchiya. Adam bir bütün olarak ofsayt.  

Homunculus mangasından Manabu Ito reyiz. Burun denince aklaaa, hemen onun adı geliiivr 

Yugioh'un ana karakterlerine hiç girmiyorum o animenin kendine has tarzı ve zaten alışkınım  ama şu Zexal serisindeki Yuma'nın saçı bayağı zorladı beni...

Spoiler

Yu-Gi-Oh-ZeXal-yu-gi-oh-zexal-30065490-5

Hunter X Hunter animesindeki Gon ve saçları, animede gördüğüm tek kusur Gon biraz daha olgun ve düzgün saç şekliyle çizilse kusursuz derdim, Yugioha alıştım ama buna hala alışamadım olmayınca olmuyor:1f61c:

Spoiler

afb3b507702f95e2720d3cd2a6a99de62282f2fd

Katekyo Hitman Reborn'dan Belphegor adam Prens ama  gözleri görünmüyor.

Spoiler

bel-belphegor-25062173-499-436.jpg

Shakugan No Shana animesinden soğuma nedenim aşırı büyük gözler...

Spoiler

shakugan-no-shana-the-movie.png

Kingdom animesinin efsane generali Wanq-Qi  ve onun rujlu büyük dudakları...

Spoiler

Kingdom+2+-+16+-6.jpg

Bu saydıklarımı zorlansamda izleyebildim ama şu kuzgun saç mıdır nedir kız karakterlerdeki bu saç tipini görünce  hemen animeyi kapatıyorum.Eskiden biraz katlanıyordum ama artık hiç katlanamıyorum...

Spoiler

Kuronuma.Sawako.full.130620.jpg

Spoiler

Subete-ga-F-ni-Naru-09-03.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Murcielago mangasından Koumori adlı kızın dilini gördüğümde anlık bir şey sanmıştım ama manga boyunca kızın dili uzun kaldı. Daha uzun hali de var yalnız buraya koymaya çekindiğim bir pozisyondaydı kendisi. -,-''

Spoiler

yVZ5va.png

Kami no Kodomo mangasına ait insan çizimleri. Mangadaki çoğu çizim değişik ama ne ise. Açıkçası çizen mangaka'nın tarzına alışılıyor bir zaman sonra ama hep neden diye düşünmüştüm. Alışılmışın dışındaydı çünkü. Konusu da öyle gerçi. D:

Spoiler

tumblr_m1sydk7BHt1qg7etq.jpg 30272-banner.jpg

Genelde böyle çiziyor zaten. :p

Burada tek bir örnek vermeyeceğim ama genelde yaoi mangalarda bazen erkek elleri kocaman çiziliyor. Tamam uzun boylu ama neden yani o kadar büyük bir el çiziyorlar anlamıyorum. Biraz daha orantılı olabilir sanki sonradan eklenmiş, elleri emanet gibi duruyor. -_-

Spoiler

Şimdi aklıma gelmedi de isim olarak genelde böyle seriler çıkıyor karşıma, örnek olsun diye buldum internetten.

tumblr_inline_nlmks02rq91qihiep_500.png

Hım başka*-* bana göre çizimi fazla gelen One Piece serisinden Nami var. Beli ve kolları çok ince ama maşallah kilosu başka yerlere dağılmış. Evet neresi belli. Kaburgalarını aldırmış herhal Barbie bebeklerine benzeyeceğim diye. -_-

Spoiler

D3gJ26.png

Bi de Robin gene aynı seriden. Zaten birbirlerine benziyorlar. *-*

Spoiler

Kafayı kes aha aynısı. 

RQz336.png

Ay bir de Boa Hancock mu neydi o da var yani bu serideki kızlar hep böyle ya. Kafalarını kes hepsi aynı. Hatta paint ile boya daha iyi kesmeye de gerek yokmuş şöyle bir baktım da.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Danganronpa serisinden Toko Fukawa ve dili -.-*

Spoiler

touko fukawa anime ile ilgili görsel sonucu

Hunter x Hunter animesinden Gon ... spoiler içerir  ↓ 

Spoiler

Bu nasıl bir saç...

gon hair anime hunter x hunter ile ilgili görsel sonucu

gon hair anime hunter x hunter ile ilgili görsel sonucu

961.jpg

Diğer serilerde kusur bulamadım .s

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Toriko animesine başlamıştım hoşuma gitmişti ama sinir bozucu  2 ayrıntı animeden soğuttu.

İlk ayrıntı ana karakter Toriko'nun mavi saçı ile siyah kaş ne alaka anlamış değilim.Gözüme battı fazlasıyla...

Spoiler

4831874-toriko..png

İkinci ayrıntı ise One Piece'de Usopp'daki ile aynı nedenden sinir olduğum büyük burunlu Komatsu karakteri.Usopp yalancı bir karakter Pinokyo gibi onu anlarım da bu nedir ya.İnadına mı yapıyor bu mangakalar anlamış değiim...

Spoiler

toriko06.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 8 ay sonra...

Detective Conan serisinden Edogawa Conan'ın yüz yapısı özellikle dikkat çeken bir ayrıntı. Yıllar geçtikçe daha da tuhaflaşıyor ve seyirci de fark ediyor bunu. Alın size bir caps. Her gördüğümde yarılıyorum sebebi muamma :lol2-onion-head-emoticon:    

Spoiler

ZE56B3.jpgKulakları da normal değil gerçi...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.