Jump to content

jans09

Sevmediğiniz Anime Türleri  

108 oy

1. 1. Sevmediğiniz Anime Türleri

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 49
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

İzlemeye katlanamadığım tek seri haremdir. Harem ya da reverse harem ya da hareme bağlayan shoujolar.. Dünyadaki tek erkek ya da tek kız oymuş gibi bütün meteorların gidip aynı embesile aşık olması...

Haklısın yanındayımmmmmm.... Sporu bilem yazdılar.   

Bence anime demek empati kurmak demektir. Benim animelerdeki empati kurmak istemediğim tür ise yaoidir.

Posted Images

Midemi bulandıran türler arasında başa gelebilecek iki tür var; Birisi Yaoi, diğeri ise Yuri: Bunların yanında harem de sinirlerimi hoplatır, kan basıncımı düşürür, olmayan tansiyonumu zıngırtadır.

Bknz; Bundan keyif alan insanlar var, tamamen, saçmalık ve işlevi olmayan safsatalar silsilesi...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

En sevmediğim tür  harem, tek bir istisna dışında hiç birini izlemesem aramam bile.Sürekli aynı döngü, aptal bir erkek karakter ve onun gözüne girmek için yandere, moe, tsundere ve loli türlerinin her birinden oluşan,  her tarafını açan kızlar sürüsü ve erkek karakterin içlerinden birini  seçememesi .Tam bir zaman kaybı.Harem dışında ecchi, yaoi ve yuri türlerini de sevmiyorum.Ama anime sağlam bir şeyse ecchiye katlanabilirim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Code Geass dışında mecha sevmem

Çünkü karakterlerde gereksiz bir cool luk olur ve itici gelir. Ayrıca insansı robotlarla savaşmak çok saçma. Gereksiz metal ağırlık ve bunu taşımak ve hızlı hareket etmesini sağlamak için daha çok makine parçası. Aşırı maliyet düşük getiri.

Bunun yerine kaldır bir savaş uçağı ve nokta atışı yap çok daha ucuz olur

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, hkncode yazdı:

Sporu işaretleyen kendinden utanmalısın.

Ben işaretledim ve utanılcak bir durum yok...zevkler ve renkler tartışılmaz.Sen çok seviyor olsan bile senden daha çok nefret edenler olabilir.Her insan aynı değildir.Düşüncemi paylaştım burada ve de gurur duyuyorum.

Ben diyor muyum onu bunu işaretleyenler utansın diye ? düşünce özgürlüğü die bir şey var sonuçta :dunno-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Spor:

"Çok iyisin Alican!", "Aman Tanrım ne hareketti ama!", "Kaybettik ama olsun daha çok çalışacağım!", "Hayır! Yenilmeyeceğim! Ben... Biz... Biz çok çalıştık! Yenilmeyeceğiz" ve benzeri kanser repliklerle dolu oluyorlar. Karakterleri de korkunç, iğrenç ve bayağı oluyor. Konularıysa tamamen klişe ve sıkıcı. İşleniş ise berbat ötesi, bir maç 3 bölüm falan sürüyor rahatlıkla. *grabs popcorn*

Shounen-Ai ve Yaoi:

Angaralı bir yiğit olarak böyle şeyler görünce kutsal su atıp uzaklaşıyorum. Iyk.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.