Jump to content
Türk Anime TV Forum

Sevmediğiniz Anime Türleri  

97 oy

1. 1. Sevmediğiniz Anime Türleri

Önerilen İletiler

k83nao, 14 saat önce yazdı:

ecci - harem ve mecha zaten genelde ecchi ve harem olan yerde mecha oluyor. en azından bana öyleleri denk geliiyor hep. Neyse bu benim genellemem .

eski animelerin mechalarında genelde yoktu diye hatırlıyorum
-------------------------------
benim sevmediklerim listesi baya uzun :D

Spoiler

mecha
yaoi
yuri
shoujo-ai
shounen-ai
shounen
korku
tarihi
spor
yemek
müzik
dram
seinen
son ikisi az olsa bile

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben muzik animelerine nefret ederim. (aslında bir tane izlemem soyumama sebep oldu -_-)

Tek örneğim Uta no prince sama. Iyğğğğ... -___- Tamam çizimleri güzel de, şu mal kızla mal erkeklere çok sinir oldum.Henüz bu kadar sinir geçirmemiştim anime izlerken. Ayrıca müzikleri de hiç iyi değildi. Müzik animesi yapıyorsunuz, lütfen şarkılara dikkat edin Q^Q Şarkılar böyle sıradan, vıcık vıcık olmamalı. Büyülemeli. Ama o şarkılardan büyülenen bir tek o çatlak müdürdü -________- Kulaklarım için müzik diyip müzik animesine başlarsanız, bence başlamayın derim. En azından uta no prince sama-dan uzak durun. Dram, psikolojik animelerin şarkıları baya sağlam(hepsini diyemem). Aynı şekilde müzik animelerinin kötü olduğunu söylemiyorum.Sadece ben beğenmiyorum.Bu o tür animeleri kötü yapmaz.Zevkler farklıdır.

P.S. Eğer şarkıları sağlam bir müzik animesi önerirseniz, sevinirim belki bir daha deneyebilirim:eye-milk-bottle-emoticon:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş